Vodafone získal titul Nejodpovědnější velká firma roku 2010

Fórum dárců udělilo společnosti Vodafone prestižní ocenění TOP Filantrop 2010 v hlavní kategorii Nejodpovědnější velká firma roku 2010.

„Chceme naším podnikáním pozitivně ovlivňovat některé celospolečenské problémy, proto jsme například oslavy desátého výročí firmy proměnili v netradiční kampaň bezplatného dárcovství krve,” říká manažer společenské odpovědnosti Přemysl Filip.

Cenu Nejodpovědnější velká firma v soutěži TOP Filantrop uděluje Fórum dárců firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě ve všech oblastech od vztahů se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli přes odpovědný přístup k životnímu prostředí až po dárcovství.

Ocenění TOP Filantrop 2010 je po získání ceny CSR Award v letech 2008 a 2010 a obdržení titulu Firma pracující ve prospěch komunity v soutěži TOP Filantrop 2009 dalším potvrzením vedoucího postavení Vodafone v oblasti firemní společenské odpovědnosti.

Koncepce společenské odpovědnosti Vodafonu spočívá v propojení CSR aktivit s každodenním podnikáním firmy a zapojení top managementu i zaměstnanců tak, aby i mimo pracoviště měli na mysli zásady férovosti a ohleduplnosti ke svému okolí a k životnímu prostředí.

Významné CSR aktivity Vodafonu:

  • Síť Vodafonu pracuje z 30 % na energii z obnovitelných zdrojů
  • Zavázali jsme se celosvětově snížit emise CO2 do roku 2020 o polovinu
  • Pětina všech zaměstnanců Vodafonu včetně top managementu se účastní dobrovolnických programů.
  • Již druhý rok po sobě věnujeme prostor na celém nákladu dobíjecích kuponů inzerci neziskových DMS projektů
  • Za každého zákazníka, který si vystačí s elektronickým vyúčtováním, vysadíme strom
  • Dlouhodobě podporujeme přenos znalostí a zkušeností z komerčního do neziskového sektoru tím, že hradíme roční angažmá odborníků z businessu v neziskových organizacích po celé ČR
  • Provoz centrály Vodafonu získal od Ministerstva životního prostředí Ekoznačku
  • Nadace Vodafone rozdělila neziskovým projektům po celé ČR od roku 2006 již více než 65 milionů Kč
Mohlo by Vás zajímat:  Víkendová aktualizace systémů Vodafone

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica O2 triumfovala s Open Air Festivalem ve dvou prestižních soutěžích

Ochrana životního prostředí, snaha zmírňovat negativní dopady lidské činnosti a samozřejmě také ekologická osvěta, jsou důležitou součástí environmentálních aktivit společnosti...

Zavřít