O2 přináší více hudby do počítačů a mobilních telefonů

Telefónica O2 rozšiřuje stávající nabídku hudby ke stažení. Zákazníci si do svých počítačů a mobilních telefonů mají možnost nově vybírat až z 230 tisíc písní. Hudba je k dispozici na portálu O2 Active ve formátech MP3 a AAC, a to bez omezení technologií Digital Rights Management. Zákazníci si tak mohou užívat hudby zcela bez omezení. Výhodou této služby je také duální stažení, kdy za jednu cenu získají zákazníci skladbu nejen do počítače, ale i do mobilního telefonu. Za stažení jedné písně zaplatí 35 Kč.

„Spoluprací s hlavními vydavatelstvími Universal Music, Sony, EMI a Supraphon přinášíme velmi pestrou hudební nabídku, která bude každý týden rozšířena o 10 tisíc nových písní. S dalším vydavatelstvím, Warner Music, o spolupráci jednáme,” říká Daniel Vondráček, marketingový manažer pro mobilní data a obsah ze společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: „Věříme, že naši zákazníci možnost šíření hudby a zrušení nepříjemných omezení týkajících se licencí a autorských práv ocení.“

Výběr skladeb, návod na jejich stažení a veškeré informace jsou k dispozici na portálu www.o2active.cz a v mobilním telefonu na http://m.o2active.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoční provoz v sítích O2

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Chuck Norris opět udeří

Pro statisíce fanoušků své kampaně s Chuckem Norrisem připravil T-Mobile další překvapení: festival nejlepších Chuckových filmů a především šaolinský chrám na...

Zavřít