Vodafone nabízí datové tarify pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G

Vodafone nabízí ode dneška v České republice speciální datové tarify pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G. Veškeré datové tarify jsou k dispozici bez smluv a závazků, což přináší volnost kdykoli si tarif aktivovat nebo jeho používání ukončit.

Přístroje iPad umožňují uživatelům mnohem bližší, intuitivnější a zábavnější užívání a přístup k obsahu než kdykoli dříve. Uživatelé mohou pomocí revolučního rozhraní Multi-Touch použitého v iPadu surfovat na internetu, číst a posílat emaily, prohlížet si a sdílet fotografie, sledovat video v HD kvalitě, poslouchat hudbu, hrát hry, číst elektronické knihy a využívat mnoha dalších aplikací. Modely iPad s Wi-Fi + 3G jsou jen 13,4 mm široké a váží jen 730 gramů – jsou tenčí a lehčí než laptopy nebo netbooky – a jejich baterie vydrží při surfování na internetu pomocí Wi-fi připojení, při sledování videí nebo poslechu hudby až 10 hodin a při surfování na internetu prostřednictvím datové sítě 3G až 9 hodin.*

„Díky našim 3G tarifům pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G mohou zákazníci plně využívat rychlou datovou síť Vodafone,” řekla Stephanie Jackson, ředitelka marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafone. “Dáváme zákazníkům možnost naplno využívat všech vlastností, které iPad nabízí, kdykoliv chtějí, ať už jsou na cestách, doma či v zahraničí.”

Další informace o datových tarifech pro iPad jsou k dispozici na adrese www.vodafone.cz.

Další informace o iPadu naleznete na adrese www.apple.com/ipad

* Výdrž baterií závisí na nastavení přístroje, způsobu používání a dalších faktorech. Skutečné hodnoty se mohou lišit.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone pokryl Brno technologií LTE

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile získal ekologický certifikát

T-Mobile úspěšně prošel certifikací EMS. Ta se zaměřuje na soulad podnikání firem s životním prostředím. EMS certifikát, udělený mezinárodní autoritou...

Zavřít