Za 36 dní si zákazníci objednali 36 000 dárků

Letošní Vánoce u T-Mobile jsou opravdu štědré. Desetitisíce zájemců o dárky z nabídky největšího tuzemského operátora jsou jednoznačným důkazem. T-Mobile se rozhodl nabídku rozšířit ještě o PC Compaq 100eu, zákazníci tak mohou u druhého dárku volit ze dvou alternativ. 

Za 36 dní od spuštění vánoční nabídky projevilo o fotorámeček, televizi nebo netbook zájem 36 000 lidí, tedy každý den si nadílku zajistilo průměrně 1000 nových i stávajících zákazníků T-Mobile. Ti, kteří se k podobnému kroku teprve chystají, by neměli nechávat nákup na poslední chvíli, zásoby se rychle tenčí.

Zájem o praktický netbook Acer Aspire One D255 předčil očekávání, T-Mobile proto přiobjednal třetinu netbooků navíc. Kromě toho nabídku operátor ještě rozšířil o počítač Compaq. Nově si tak ve značkových a vybraných partnerských prodejnách mohou zákazníci za stejných podmínek pořídit také PC Compaq 100eu All-in-one.

Počítač Compaq 100eu patří do skupiny „all-in-one PC“ spojující monitor se zbývajícím hardwarovým zařízením (vyjma klávesnice a myši).  Velký monitor ukrývá také DVD-RW mechaniku a disponuje úhlopříčkou 20 palců (50,8 centimetrů) s rozlišením HD+.

Netbook nebo počítač vše v jednom lze získat při objednání dvou služeb nebo při prodloužení smlouvy a koupě jedné služby (Internet na cesty, ADSL Internet, T-Mobile Televize s tarifem Standard). Pokud si ke stávající nebo nové smlouvě zákazník vybere dvě z uvedených služeb, může získat LCD TV LG. Dárky budou zaslány kurýrem po zprovoznění všech objednaných služeb. Ani ti, kteří si objednají jen jednu službu, nepřijdou zkrátka – poštou jim přijde kvalitní digitální fotorámeček.

Nabídka platí do vyčerpání zásob. Více informací na www.t-mobile.cz

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE PŘEVEDE DALŠÍ ZÁKAZNÍKY NA ELEKTRONICKOU FAKTURU

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 přináší více hudby do počítačů a mobilních telefonů

Telefónica O2 rozšiřuje stávající nabídku hudby ke stažení. Zákazníci si do svých počítačů a mobilních telefonů mají možnost nově vybírat...

Zavřít