Dobíjení přes SAZKA terminály pozastaveno, T-Mobile nabízí řadu alternativ

S ohledem na vážnou situaci, ve které se společnost SAZKA nachází, se společnosti T-Mobile a SAZKA společně dohodly na pozastavení dobíjení předplacených karet Twist přes SAZKA terminály. Od 18,00 hodin dne 18. března již tedy nebude možno dobíjet tímto způsobem.

„Pozastavení služby je závažný krok, k němuž jsme přistoupili až ve chvíli, kdy byly vyčerpány všechny alternativní možnosti,“ vysvětluje Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile, a dodává: „Jsme si totiž vědomi, že toto opatření může znamenat komplikace pro zákazníky. Mohu však všechny ujistit, že možností dobití je celá řada a že uděláme vše pro to, aby dopad na zákazníky byl minimální.“

Pro dobití mohou zákazníci například zamířit do Značkových a Partnerských prodejen T-Mobile – ty nabízejí jak dobíjecí kupóny tak on-line doplnění kreditu. Dobít kredit lze také u vybraných bankomatů ČSOB, Komerční banky, České spořitelny, Poštovní spořitelny, Volksbank, Euronet a Citibank.

Z pohodlí domova mohou zákazníci využívat možností on-line platby – ať už přímo na stránkách T-Mobile či formou internetového bankovnictví u šesti finančních ústavů (Česká spořitelna, ČSOB, GE Money, Komerční banka, Poštovní spořitelna, UniCredit Bank).

K dispozici jsou rovněž klasické papírové dobíjecí kupóny, to v síti stovek prodejců po celé České republice. K dostání jsou nejen v hodnotě 400, 600 a 1000 korun, ale operátor dnes zahájil distribuci mimořádné edice kupónů v hodnotě 250 korun, tak aby nabídka vyhovovala všem majitelům předplacených karet. Přehled prodejních míst včetně polohy na mapě je k dispozici zde. Kupony lze pohodlně zakoupit i na eShopu T-Mobile.

Kredit je možné navýšit také z Vyúčtování služeb (faktury), neboli tarifní zákazník nechá na svůj účet dobít kredit majiteli Twist karty. Tuto možnost využívají především rodiče, kteří tak dobíjejí kredit svým dětem.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE SPOUŠTÍ PRODEJ IPHONE 6 A IPHONE 6 PLUS

Tím ovšem výčet škála možností zdaleka nekončí – kredit lze pořídit také v prodejnách Globus, BILLA, ROSSMANN a Electro World, sázkových kancelářích Tipsport, či pomocí terminálů CCS a e-va.

Doufáme, že nabízené varianty vyhoví všem potřebám zákazníkům a uskutečněný krok se jich dotkne jen v minimální míře. Kompletní informace o možnostech dobíjení předplacených karet najdete zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Dobíjení předplacených O2 karet přes Sazka terminály bude pozastaveno

Společnosti Telefónica O2 Czech Republic a Sazka se dohodly na pozastavení dobíjení kreditu předplacených O2 karet přes terminály Sazka a...

Zavřít