O2 snižuje ceny datového roamingu

Telefónica O2 významně snižuje ceny za přenos dat v zahraničí. Od 1. března 2011 zaplatí zákazníci podstatně méně jak v základních sazbách, tak u většiny roamingových balíčků. Ti, kteří pojedou do zemí EU, se mohou u základních sazeb těšit dokonce na nejvýhodnější nabídku na našem trhu.

„Rezidentní i firemní zákazníci se na svých cestách do zahraničí už nemusí obávat vysokých cen za stahování dat. V zemích EU, kde je podle našich statistik realizována většina datových transferů, bude přenos 1 MB stát zajímavých 24 Kč včetně DPH. Ceny jsme snížili i u roamingových balíčků, které jsou platné po celém světě, což usnadňuje jejich využití,“ říká Evžen Chlanda, ředitel pro produkty a služby společnosti Telefónica O2. „Zákazníci se můžou navíc brzy těšit na další vylepšení podmínek datového roamingu,“ dodává.

Nové ceny poplatků za datový roaming

Nabídka platí pro zákazníky předplacených i paušálních služeb.

Přehled cen v jednotlivých zónách

Množství dat Nová cena vč. DPH
Zóna 1 – země EU 1 MB 24 Kč
Zóna 2 – zbytek Evropy 1 MB 240 Kč
Zóna 3 – ostatní země světa 1 MB 300 Kč

Nové ceny roamingových balíčků

Nabídka platí pro zákazníky předplacených i paušálních služeb. Zákazníci předplacených služeb mohou využít balíčky od 2 do 10 MB.

Přehled cen[1]

Platnost Balíček Nová cena vč. DPH
Celý svět 2 MB 60 Kč
Celý svět 4 MB 120 Kč
Celý svět 10 MB 240 Kč
Celý svět 50 MB 1 200 Kč

Vzhledem ke snížení cen datového roamingu dochází ke změně i u služby EU limit, která zákazníkům cestujícím do zemí EU hlídá při datování finanční strop. V rámci maximální částky 1 176 Kč se množství stahovaných dat zvyšuje na 49 MB.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 představuje Zimní Extra výhody pro své zákazníky

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone vede v 3G pokrytí České republiky

Vodafone k dnešnímu dni pokrývá vysokorychlostním 3G signálem 44 % populace České republiky, čímž se stává mezi operátory jedničkou. Do...

Zavřít