T-Mobile fandí fotbalu

T-Mobile žije fotbalem a pokračuje v aktivitách podporujících nejpopulárnější český sport. Zákazníci se tak mohli zapojit nejen do soutěže o zájezd pro dvě osoby na zápas Španělsko – Česká republika, ale těšit se mohou i na vstupenky na zápas s Lichtenštejnskem, autobusové svozy, pivo zdarma a T-Mobile cheerleaders. 

Soutěže o zájezd na utkání naší reprezentace s mistry Evropy a úřadujícími mistry světa, Španěly, které se koná v Granadě 25. března. 2011, se zúčastnilo celkem 6 335 soutěžících. Ti poslali dohromady přes 18 tisíc SMS odpovědí. Hlavní výhru nakonec po lítém boji získal výherce ze severočeských Žitenic. Dalších 49 účastníků soutěže dostane originál fotbalového dresu reprezentace.

Pro všechny fanoušky připravil T-Mobile také akci „kup jednu vstupenku, druhou máš zdarma“ na zápas ČR – Lichtenštejnsko. Utkání se koná již za pár dní, 29. března 2011 v Českých Budějovicích. Šest desítek fandů pak bude přepraveno komfortním T-Mobile fotbalovým expresem s občerstvením a všichni cestující také obdrží reprezentační dresy. Svozy pojedou z pěti nejrychleji obsazených měst, přičemž tipy na města se sbíraly i na sociálních sítích. Majitel každého rezervovaného lístku získává zdarma automaticky další vstupenku i s místenkou. Zbývá posledních pár sedadel, ale například Praha již hlásí „vyprodáno“.

Na všechny fanoušky čeká pořádná porce doprovodných aktivit. Například atmosféru poločasu příznivcům fotbalu využívajících služeb T-Mobile zpříjemní v 25 městech a 113 sportbarech
a restauracích s velkoplošnými obrazovkami T-Mobile týmy, které nabídnou k jejich pivu další pivo zdarma. Domácí zápasy české fotbalové reprezentace navíc pak zpestří i oficiální tým T-Mobile cheerleaders.

T-Mobile je generálním partnerem České fotbalové reprezentace již od roku 1998 a zůstal věrným sponzorem i v době, kdy se formuje nová tvář národního týmu. Za 13 let dosavadní spolupráce tak podpořil tento sport mnoha doprovodnými marketingovými aktivitami. Pro letošní rok nachystal nový televizní spot se třemi hráči, který se nese v duchu fandění a koresponduje se sloganem: Dáváme fandy dohromady.

Mohlo by Vás zajímat:  ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELÉ BYZNYS ROZJÍŽDĚJÍ NEJČASTĚJI PŘI ZAMĚSTNÁNÍ

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Dobíjení přes SAZKA terminály pozastaveno, T-Mobile nabízí řadu alternativ

S ohledem na vážnou situaci, ve které se společnost SAZKA nachází, se společnosti T-Mobile a SAZKA společně dohodly na pozastavení dobíjení...

Zavřít