T-Mobile: fotbalová SMS soutěž o zájezd pro 2 osoby na zápas Španělsko – Česko

T-Mobile připravil pro fotbalové fanoušky od 7. – 13. března 2011 SMS soutěž, do které svými otázkami přispěli i fotbalisté reprezentace. Její vítěz získá zájezd pro 2 osoby na zápas úřadujících mistrů Evropy a zároveň mistrů světa – Španělů, s Českou republikou. Utkání se koná v Granadě, 25. 3. 2011, a výherce poletí stejným letadlem jako celý reprezentační tým. Dalších 49 soutěžících získá fotbalový dres. 

Pravidla jsou jednoduchá. Fanoušci se registrují prostřednictvím SMS ve formě FOTBAL START odeslané na číslo 9001103. Těmto uživatelům budou následně zasílány zdarma soutěžní otázky. 50 nejrychlejších se správnými odpověďmi získá cenu. Čas se přitom počítá od obdržení textové zprávy s dotazem po doručení odpovědi, šanci vyhrát tak mají i ti, co se do hry zapojí i poslední den.

Čím více odeslaných správných odpovědí, tím větší šance na výhru. Soutěžit mohou zákazníci všech operátorů bez omezení, cena za odpovědní textovou zprávu je 3 Kč vč. DPH. Výherci budou informováni 15. března prostřednictvím SMS.

Pro příznivce fotbalu je dále připravena akce „kup jednu vstupenku, druhou máš zdarma“ na zápas ČR x Lichtenštejnsko. Utkání se bude konat 29. března 2011 v Českých Budějovicích, a připravena je i přeprava komfortním fotbalovým T-Mobile expressem včetně občerstvení a reprezentačních dresů. Fanoušci, kteří si v autobuse rezervují placené místo se vstupenkou, dostanou automaticky zdarma lístek s místenkou i pro kamaráda.

Fotbaloví nadšenci budou mít možnost ovlivnit výběr měst, kam budou mikrobusy vyslány prostřednictvím webových stránek www.facebook.com/TMCZ. Nominovat města lze bez omezení, do užšího výběru však postoupí jen prvních deset nejrychleji zapsaných. T-Mobile express pak vyrazí do těch pěti měst, kde bude nejdříve obsazeno všech 12 míst (respektive 6 placených).

K placení rezervací dojde až po vyhlášení konkrétních pěti měst, zákazníci budou mít následně 3 dny na uhrazení platby.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile fandí fotbalu

Kompletní informace o akci naleznete na www.t-mobile.cz/fotbal.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: sleva na chytré telefony stále pokračuje

T-Mobile pokračuje v nabídce slev na vybrané mobilní telefony s otevřeným operačním systémem. Nabídka, která je určena jak nefiremním klientům, tak...

Zavřít