T-Mobile Televize ještě levnější

S přicházejícím jarem jsou tu nové ceny T-Mobile Televize. Na zákazníky čeká jednak akční březnová sleva, ale také trvalé snížení měsíčního paušálu za programovou nabídku TV Standard. Ušetří i zájemci o TV Start, neboť potřebný komplet pro příjem satelitního signálu pořídí o tisícovku levněji. 

„Úpravou našich cen reagujeme na potřeby zákazníků, kteří se rozhodli přejít od svého současného poskytovatele televize k T-Mobile. Tito uživatelé si mohou ponechat svůj satelit a set-top-box a využít snížený měsíční paušál jen 299 korun včetně bezplatné aktivace a TV karty,“ říká Jiří Hašek, ředitel řízení kategorie a produktů společnosti T-Mobile.

Březen – měsíc satelitní televize
Pro všechny, kdo uvažují o pořízení celého satelitního kompletu s programovou nabídkou Standard, je určena speciální březnová akce. Kdo do konce března uzavře smlouvu na dva roky, zaplatí měsíční paušál po celou dobu trvání smlouvy 399 Kč s DPH, místo obvyklých 449 Kč s DPH. K výhodám TV Standard patří nulový aktivační poplatek, přijímač s anténou za 1 korunu s DPH či instalace za sníženou cenu 499 Kč s DPH.

Navíc, kdo si objedná TV Standard obdrží automaticky na 3 měsíce zcela zdarma balíček HD programů (Eurosport HD, Nova Sport HD, FILMBOX HD, History HD, Discovery HD, Brava HD, Travel Channel HD a Penthouse HD), který přináší televizní pořady v nejvyšší dostupné kvalitě obrazu a zvuku.

Nejen majitelé „železa“ ušetří
Na zajímavější cenu se mohou těšit také ti, kteří již doma mají satelitní přijímač a anténu, a uvažují jen o pořízení TV karty k T-Mobile Televizi. Pokud se rozhodnou pro programovou nabídku TV Standard a uzavřou smlouvu na dva roky, přijde je měsíční paušál jen na 299 Kč s DPH. A navíc dostanou TV kartu i aktivaci zcela zdarma.

A aby toho nebylo málo, ušetří i zájemci o programovou nabídku TV Start. Za kompletní sestavu – přijímač + TV karta Start + parabola – zaplatí nově 4 999 místo původních 5 999 Kč s DPH. O tisíc korun levněji (4 499 Kč s DPH) přijde i kombinace TV karty Start a přijímače. Zlevnění se dočkala i samostatná TV karta Start – 1 499 místo původních 1 599 Kč s DPH.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE PŘEVEDE DALŠÍ ZÁKAZNÍKY NA ELEKTRONICKOU FAKTURU
TV Standard Přijímač + parabola + TV karta Standard + smlouva na 24 měsíců TV karta Standard + smlouva na 24 měsíců
Cena do 31. 3. 2011 Stávající cena Nová cena
Měsíční poplatek 399 Kč 449 Kč 299 Kč
Aktivace a TV karta Standard 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Přijímač a anténa 1 Kč 1 Kč
Zvýhodněná instalace 499 Kč 499 Kč

Poznámka: ceny s DPH

TV Start Nová cena Původní cena
TV karta Start + přijímač + parabola 4 999,00 Kč 5 999,00 Kč
TV karta Start + přijímač 4 499,00 Kč 5 499,00 Kč
TV karta Start 1 499,00 Kč 1 599,00 Kč

Poznámka: ceny s DPH

T-Mobile Televizi si lze pořídit prostřednictvím zákaznického centra (4603 ze sítě T-Mobile), ve značkových prodejnách nebo v eShopu. Kompletní informace na www.t-mobile.cz/televize.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Portál O2 pro stavebníky byl vyhlášen vítězem soutěže IT projekt roku

Společnost Telefónica O2 uspěla s projektem Automatizace procesu vyjádření pro stavebníky v 8. ročníku soutěže IT projekt roku. Česká asociace...

Zavřít