Vodafone dočasně přerušuje dobíjení přes terminály Sazky

Od půlnoci z dneška na zítřek Vodafone dočasně přerušuje dobíjení předplacených karet přes terminály společnosti Sazka. Toto opatření nebude mít žádný vliv na počet míst, kde si zákazníci Vodafonu mohou kredit dobíjet. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun. Ve všech místech, kde jsou terminály Sazky, mají nebo v nejbližších dnech budou mít zákazníci Vodafonu možnost koupit si dobíjecí kupon a kredit si okamžitě dobít. Míst, kde si zákazníci Vodafonu mohou kredit dobít, je v České republice přes 20 tisíc. Kromě toho si zákazníci mohou dobíjet kredit přes internet.

Vodafone společnost Sazka o rozhodnutí dočasně přerušit dobíjení přes její terminály písemně informoval zároveň s tím, že je připraven v plném rozsahu obnovit spolupráci poté, kdy bude Vodafonu poskytnuto dostatečné zajištění splnění platebních povinností Sazky vůči Vodafonu.

Vodafone zároveň na trh uvedl nový předplacený kupón v hodnotě 200 Kč, který je další alternativou ke stávajícím dobíjecím kupónům v hodnotě 500 Kč a 1200 Kč.

Zákazníci Vodafonu mohou dobíjet kredit následujícími způsoby:

  • přes bankomaty České spořitelny, ČSOB/Poštovní spořitelny, Komerční banky, Euronetu, Oberbanky, Volksbanky, CitiBanky
  • ve více než 140 značkových a fračízových prodejnách Vodafone
  • na více než 1500 terminálech společnosti Lekkerland umístěných na čerpacích stanicích, trafikách a tabácích
  • přes internetové bankovnictví České spořitelny, ČOSB, Poštovní spořitelny, Komerční banky, GE Money bank a Unicredit bank
  • na pokladnách obchodních řetězců Globus, Rossman, Electro World, Billa
  • prostřednictvím dobíjecích kuponů, které jsou v prodeji na více než 15 tisících prodejních místech po celé České republice (trafiky, pobočky České pošty, obchodní řetězce, drobní obchodníci)
  • přes Samoobsluhu Vodafone
Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zaktivoval přes půl milionu firemních SIM karet

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: komunikace s Japonskem zdarma

T-Mobile podává pomocnou ruku všem svým zákazníkům, kteří jsou dotčeni ničivou přírodní katastrofou, jež postihla Japonsko. Od dnešní půlnoci mohou...

Zavřít