Vodafone nabízí nový chytrý Samsung a zlevňuje oblíbené smartphony

Dobře vybavený smartphone Samsung GALAXY Ace a klasická Nokia C2 – 01. To jsou novinky, které Vodafone zařazuje během března do svého portfolia. Zároveň zlevňuje oblíbené chytré telefony Vodafone 945, HTC Wildfire v červené i šedé variantě i špičkový model HTC Desire Z.

Samsung GALAXY Ace – další z chytrých telefonů s operačním systémem Android 2.2. se vyznačuje vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Je vybaven displejem s úhlopříčkou 3,5 palce, 5MPx fotoaparátem s automatickým zaostřováním, GPS navigací a digitálním kompasem. Samozřejmostí je podpora 3G sítí. Vodafone tento výhodný smartphone nabízí za standardní cenu 7 977 Kč, při minimální měsíční útratě 1 177 korun pak za 3 977 korun.

Nokia C2 – 01 – nástupce oblíbeného modelu Nokia 6303i nabídne uživatelům za skvělou cenu pohodlí rychlého internetu v mobilu, protože podporuje 3G síť. Disponuje 3,2MPix fotoaparátem, hudebním přehrávačem i FM rádiem. Vodafone tuto novinku od Nokie nabízí za standardní cenu 2 177 Kč, při minimální měsíční útratě 777 Kč pak za 277 Kč.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone pokryl rychlým mobilním internetem celou Prahu, do září ho bude mít ve většině krajských měst