Vodafone pokryje během jara signálem 3G na severu Moravy 9 měst

Obyvatelé devíti měst v Moravskoslezském kraji budou moci brzy využívat rychlého připojení k internetu v mobilu. Vodafone v průběhu letošního jara pokryje signálem 3G Třinec, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Ženklavu, Štramberk, Orlovou, Kopřivnici, Hlučín a Český Těšín. Celkem Vodafone pokrývá vysokorychlostním signálem 3G 44 % populace ČR, čímž se je jedničkou mezi českými operátory.

Do konce letošního srpna pokryje Vodafone signálem rychlého mobilního internetu 60 % populace republiky. Tam, kde Vodafone 3G signál nově spustí, si mohou zákazníci rychlý mobilní internet vyzkoušet na první měsíc zdarma.

Na severní Moravě ho v současné době mohou využívat obyvatelé Ostravy, Havířova, Karviné, Opavy, Frýdku –Místku, Bohumína, Vratimova, Vřesiny, Markvartic, Sviadnova, Klimkovic, Ludgeřovic, Starého Města u Frýdku – Místku a Frenštátu pod Radhoštěm.

Vodafone využívá pro provoz 3G sítě nejnovější technologii HSPA (High Speed Packet Access) od společnosti Huawei. Kromě 3G sítě mohou zákazníci Vodafonu využívat mobilní datové připojení přes CDMA síť MobilKomu, která pokrývá 75 procent populace, a síť 2G – EDGE, jejíž pokrytí je dostupné 95 procentům obyvatel České republiky.

Vodafone chce být co nejblíže zákazníkům ve všech regionech, proto kromě pokrývání signálem 3G rozšiřuje intenzivně i svou síť prodejen. Tam zákazníkům poradí zkušení prodejci se vším od nastavení služeb po výběr telefonu. Během předchozího půl roku otevřel Vodafone v Moravskoslezském kraji nové prodejny v několika nákupních centrech v Ostravě a také v Českém Těšíně, Třinci, Novém Jičíně a Zábřehu na Moravě. Na jaře plánuje nový obchod také ve Frýdku – Místku.

Unikátní prodejnu Vodafone, která je zároveň kavárnou, mohou zákazníci navštívit v Karviné. Kavárna je otevřena od loňského léta, v posledních týdnech ale prošla proměnou, aby nabídla zákazníkům skutečné pohodlí a kavárenskou atmosféru. Pod novým jménem Café Galerie slavnostně otevírá zítra.

Mohlo by Vás zajímat:  Dovolená s Vodafonem v Česku bude zábavnější, LTE pokrývá už 80 % území

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Reklama na internetu v mobilu je stále oblíbenější

Zájem o mobilní reklamu roste. Na vzestupu však není jen klasické oslovení zákazníků prostřednictvím SMS a MMS zpráv, na vlně...

Zavřít