Vodafone zavede limit na volání v rámci Kamarádů ze všech sítí

Od 1. května zavede Vodafone limit na volání v rámci tarifu Kamarádi ze všech sítí. Uživatelé, kteří mají tento tarif aktivní, tak budou mít od nynějška pro volání na čísla zařazená v programu k dispozici pět a půl hodiny volání. Počet odeslaných SMS na tato čísla zůstává stále neomezený. Beze změny taktéž zůstává program pro neomezené volání do sítě Vodafone s názvem Kamarádi, který je momentálně nejflexibilnějším tarifem tohoto druhu na českém trhu. Vodafone v budoucnu představí novou koncepci komunitního volání.

Vodafone bude uživatele tohoto tarifu o změně informovat v nejbližších dnech prostřednictvím dvou vln SMS a to 30 dní před tím, než změna vstoupí v platnost a následně v den nabití platnosti. Uživatelé budou také po ukončení každého hovoru informováni o tom, kolik minut jim ještě zbývá do vyčerpání měsíčního limitu 333 minut. Informace bude taktéž umístěna na webových stránkách společnosti a webové Samoobsluze.

Pro zákazníky, kteří chtějí využít neomezené volání na oblíbená čísla, nabízí Vodafone nejflexibilnější tarif pro volání kamarádům ve vlastní síti, v rámci kterého si lze libovolně zvolit a zdarma měnit počet kamarádů. Neomezené volání na jedno číslo v síti lze v rámci tohoto tarifu pořídit již od 175 Kč. Pro neomezené volání do všech sítí doporučujeme využít neomezeného Tarifu na míru, taktéž v současnosti nejlevnějšího na trhu.

Více informací o změně naleznou zákazníci na bezplatné lince Péče o zákazníky 800 77 00 77.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zavedl mobilní kancelář pro své zaměstnance

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 opět zlevňuje datový roaming

Společnost Telefónica O2 pokračuje ve snižování cen datových přenosů v zahraničí a výrazně zlevňuje balíček EURODATA 250 MB. Snížení ceny...

Zavřít