Týden zlatých odměn a další novinky v programu Odměna za dobití

O2 přináší zákazníkům předplacených služeb mimořádnou velikonoční nadílku odměn. Od 18. dubna do 1. května 2011 budou pro všechny zákazníky v rámci programu Odměna za dobití připravené jen zlaté odměny. Další novinkou věrnostního programu jsou velmi výhodné balíčky služeb. Za minutu volání zaplatí zákazníci jen 2 koruny a za odeslání SMS nebo MMS 50 haléřů.

Velikonoční nadílka odměn

Každý zákazník předplacených služeb, který si ve stanoveném období dobije v minimální hodnotě 200 Kč a zadá kód na www.odmenazadobiti.cz, dostane namísto odměny, která by mu podle výše dobití náležela, tzv. zlatou odměnu, tedy tu nejhodnotnější. Místo výhry v podobě např. deseti SMS do sítě O2, může SMSkovat v síti O2 bez limitu celý den. Připraveny jsou také celodenní balíčky neomezeného volání a MMSkování či Internet v mobilu na celý týden. Pokud si zákazník dobije svůj kredit v jednom ze 100 výherních okamžiků nebo nejdříve po něm, získává také příslušnou zlatou věcnou odměnu. Ve hře jsou televize, notebooky, PlayStation 3, iPody, digitální fotoaparáty, mobilní telefony či poukázky na odběr zboží a služeb u vybraných partnerů. Zlaté odměny zákazníci získají i po skončení velikonoční akce, pokud si jednorázově dobijí za 400 Kč a více.

Novinky v programu Odměna za dobití

O2 rozšiřuje nabídku odměn v rámci programu Odměna za dobití o velmi výhodný balíček služeb. Zákazníci, kteří si koupili O2 kartu před více než 6 měsíci, mají nově na výběr placené balíčky s minutami volání, SMS nebo MMS. Nezáleží přitom, za kolik si dobijí. Za balíček 30 minut volání zaplatí 60 Kč, za 30 SMS nebo MMS 15 Kč. Minuta hovoru je tak vyjde pouze na 2 koruny a odeslání jedné SMS nebo MMS na 50 haléřů. Balíček můžou čerpat po dobu 2 týdnů. Seznam odměn a podrobné informace k programu Odměna za dobití jsou k dispozici na www.odmenazadobiti.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  Výsledky jednání řádné valné hromady

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone do června spustí 3G v dalších 53 městech a obcích

Vodafone během jara a začátkem léta posílí své prvenství mezi GSM operátory v pokrytí 3G signálem a rozšíří rychlý mobilní...

Zavřít