Vodafone nabízí elektronické knihy do mobilních zařízení

Díky spolupráci se serverem Rajknih.cz si nyní zákazníci Vodafonu mohou stáhnout stovky knižních titulů a číst je ve svých telefonech, tabletech či jiných mobilních zařízeních prostřednictvím čtecí aplikace Wooky. Tu lze do mobilu stáhnout bezplatně. Jednotlivé knižní tituly je možné stáhnout na adrese m.vodafone.rajknih.cz a uhradit bezhotovostně mobilní platbou.

Vodafone zahajuje tuto exkluzivní spolupráci slevami na 47 vybraných titulů českých i zahraničních autorů. Do budoucna chce Vodafone svým zákazníkům přinášet knižní tituly exkluzivně, či se zajímavými slevami.

Výhody čtení elektronických knih přes Vodafone:

  • Ekologicky odpovědný přístup
  • Možnost platit prémiovými SMS
  • Jednou zakoupenou knihu lze číst v několika různých zařízeních
  • Čtečka Wooky dostupná pro většinu operačních systémů, tj. Android, Symbian, iOS, Windows a další
  • Ke každé knize ukázka zdarma
  • Exkluzivní nabídky a slevy pro zákazníky Vodafonu
  • Knihy lze zakoupit jak z počítače, tak přímo z aplikace Wooky

Server m.vodafone.rajknih.cz nabízí stovky elektronických knižních titulů českých i světových autorů jako například bestsellery od M. Viewegha, B. Nesvadbové, S. Larssona, P. Soukupové, L.J. Smithové a další za ceny nižší než je cena knih tištěných. Uživatelé na portálu naleznou jak prózu, tak odborné knihy, nebo třeba slovníky.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabídne nové tarify, které se přizpůsobí zákazníkům

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Týden zlatých odměn a další novinky v programu Odměna za dobití

O2 přináší zákazníkům předplacených služeb mimořádnou velikonoční nadílku odměn. Od 18. dubna do 1. května 2011 budou pro všechny zákazníky...

Zavřít