Jak si O2 v létě hýčká své zákazníky

S přicházejícím létem přináší Telefónica svým zákazníkům řadu výhod navíc. Pro členy věrnostního Klubu O2 Extra je připraveno zvýhodněné vstupné na nejrůznější sportovní a kulturní akce, jako je např. seriál závodů horských kol Kolo pro život nebo hudební Open Air Festival v Panenském Týnci. Členové Klubu mohou také využít slevy na cestování po celé Evropě.

Vstupenky za výhodnou cenu

Milovníci zábavy, kteří jsou členy Klubu O2 Extra, mohou na nejrůznější akce získat dvě vstupenky za cenu jedné (1 + 1 vstupenka zdarma). Aktivní léto si tak užijí v lanových centrech, aquaparcích, na bobových dráhách nebo ve westernovém městečku Šikland či zoologických zahradách ve Dvoře Králové a Chomutově. Nabídku lze využít i na jeden z vrcholů festivalové sezóny – Open Air Festival, který se koná od 11. do 13. srpna na letišti v Panenském Týnci. Telefónica Czech Republic je opět generálním partnerem festivalu.

Novinkou letošního léta je otevření skiareálu Mariánky provozovaného společností Snowhill, která je dlouhodobě partnerem věrnostního programu O2 Extra. Skiareál ležící v Mariánských lázních nabídne od června členům Klubu O2 Extra zvýhodněnou cenu jízd na lanovce a terénních koloběžkách. Stejné aktivity jsou od července připravené i v dalším areálu společnosti Snowhill v Herlíkovicích.

Kolo pro život

Ve všech závodech horských kol seriálu Kolo pro život mohou členové O2 Extra klubu využít 30% slevu na startovné. Připraveny jsou také slevy v síti prodejen sportovního zboží Intersport, dárky při nákupu vybraných kol nebo slevy na servis. Seriál probíhá od dubna do září a zahrnuje šestnáct závodů. V nabídce si vyberou jak začátečníci, tak nároční cyklisté. Připraveny jsou i trasy pro děti.

Levnější úterní vstupné 89 Kč na 2D filmy v síti multikin CineStar je nově dostupné i pro návštěvníky Golden Apple Cinema ve Zlíně. Nabídku mohou členové Klubu v létě využít navíc i všechny ostatní dny v týdnu od 26. července do 2. srpna.

Mohlo by Vás zajímat:  Nová O2 Videotéka přináší zábavu pro všechny!

Sleva na cestování s Eurolines

Klub O2 Extra nabízí členům 25% slevu na cestování se společností Eurolines. Levnější jízdenky platí na vnitrostátní i mezinárodní linky do šestnácti měst v jedenácti zemích. Rodiny s dětmi mohou od 15. června využít speciální nabídku výletů do evropských zoologických zahrad v rámci programu Eurolines „Cestujte s dětmi do zoo“. Děti do 12 let mají cestu autobusem zdarma. Navštívit mohou zoo v Drážďanech, Berlíně, Bratislavě, Budapešti, Vídni či Mnichově. Pro bezpečnost dětí při jízdě jsou nově ve všech autobusech k dispozici speciálně vyvinuté dětské autosedačky.

Klub O2 Extra

Klub O2 Extra je součástí věrnostního programu O2 Extra společnosti Telefónica Czech Republic pro rezidentní (nefiremní) zákazníky. Členem Klubu se stane každý, kdo se zaregistruje na stránkách http://www.o2extra.cz/klub. Získává tím přístup k exkluzivním službám, jako je například SMS a MMS brána umožňující odeslat až 760 znaků bez reklamy, nebo O2 Záloha, která zamezí ztrátě důležitých kontaktů či poznámek v mobilním telefonu. Členové Klubu mohou také čerpat vstupenky na sportovní a kulturní akce a další výhody.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone exkluzivně nabídne HTC Sensation

Vodafone jako první v České republice exkluzivně nabídne dlouho očekávaný smartphone HTC Sensation. Zákazníci si ho budou moci pořídit od...

Zavřít