Výhodné ceny chytrých telefonů s internetem v mobilu od O2

Telefónica O2 připravila pro své zákazníky zvýhodněné ceny dvaceti chytrých telefonů. Tyto ceny jsou platné pro nové i stávající zákazníky, pokud používají hlasový tarif společně s internetem v mobilu.

Ti, kteří si k mobilnímu hlasovému tarifu od O2 aktivují O2 Internetu v mobilu a uzavřou smlouvu na 24 nebo 36 měsíců, získají uvedené chytré telefony až o 2 500 Kč levněji. Při aktivaci tarifu O2 Internet v mobilu Start za stejných podmínek zaplatí zákazníci až o 1 500 Kč méně. Nabídka platí od 1. května do 31. května 2011.

Konkrétní výše slevy se odvíjí od vybraného typu mobilního telefonu a minimálního plnění. V případě, že je cena dotovaného telefonu nižší než poskytnutá sleva, získá zákazník telefon za 1 korunu. Sleva je nepřenositelná a může být uplatněna pouze v okamžiku aktivace nové nebo prodloužení stávající smlouvy.

Přehled dvaceti mobilních telefonů, u kterých mohou zákazníci v květnu uplatnit slevu

LG P500 Optimus One HTC Desire HD
LG P350 Optimus 2X HTC Wildfire
LG P350 Optimus Me HTC Desire S
Samsung i9000 Galaxy S HTC HD2
Samsung Galaxy Mini Nokia 5230
Samsung Galaxy Ace Nokia C5-03
Samsung Nexus S Nokia C5-00
Apple iPhone 4 16GB Nokia C7
Huawei U8100 Nokia E72
Sony Ericsson Xperia X8 Nokia N8

Telefónica O2 přinesla také od května dvě novinky v nabídce mobilních telefonů a slevy na vybrané modely ve stávajícím portfoliu. Novinkami jsou výkonný smartphone LG Optimus 2X a špičkově vybavený komunikátor HTC Desire S. Ve stávající nabídce pak dochází k výraznému poklesu cen u více než deseti modelů, a to jak v dotované, tak nedotované verzi. Více než 1 500 Kč ušetří zákazníci například při pořízení telefonů Nokia N8, Nokia E72, HTC HD2 či HTC Desire HD. Se slevou do 1 500 Kč mohou pak počítat například u modelů LG P500 Optimus One, Apple iPhone 4 16GB, Samsung Nexus S nebo Nokia C5-03. Největší slevu poskytuje O2 v květnu u mobilního telefonu Samsung i9000 Galaxy. V dotované verzi za něj zákazníci zaplatí až o 2 400 Kč méně.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 jako kompenzaci dnešního výpadku posílá 1,2 milionu na dobročinné účely

Dotované ceny telefonů jsou určeny jak pro nové, tak stávající zákazníky. Noví zákazníci si můžou dotované telefony pořídit při podepsání smlouvy s O2. U klientů, kteří služby operátora už využívají, je podmínkou prodloužení jejich závazku.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabídne zpravodajství z MS v hokeji ze zahraničí zdarma

Vodafone ve spolupráci se serverem www.isport.cz nabídne svým zákazníkům v zahraničí zdarma zpravodajství z mistrovství světa v ledním hokeji. Za...

Zavřít