Digitální televize O2 TV přináší filmové léto

Od 1. července 2011 začíná na O2TV léto Filmové léto.

  • Každou středu bude ve Videotéce v kategorii Žhavé novinky dostupný jeden film za 1 Kč.
  • S dvojnásobně navýšenou kapacitou O2 TV Nahrávání neunikne zákazníkům žádný oblíbený pořad.
  • Pro nové zákazníky je k O2 Internetu připravena digitální televize O2 TV Flexi za akční cenu 250 Kč měsíčně.

Filmy ve Videotéce za 1 Kč

Od 1. července do 31. července bude každou středu ve Videotéce v kategorii Žhavé novinky zákazníkům k dispozici jeden film za jednu korunu. V červenci se mohou těšit na tyto filmy:

  • Let´s dance 3D  – hudební drama (6. července)
  • Ondine – romantický film s Colinem Farrellem (13. července)
  • Román pro muže – úspěšná česká komedie (20. července)
  • Machete  – akční trhák (27. července).

Pro opravdové fajnšmekry, kterým tato porce filmových zážitků nebude stačit, je ve Videotéce  připravena nabídka těch nejzajímavějších novinek. Naleznou zde tituly jako Harry Potter a Relikvie smrti – část 1, Habermannův mlýn nebo komedii Fotři jsou lotři. Za tyto filmy zaplatí zákazník běžnou cenu 55 Kč.

Nahrávání s dvojnásobně vyšší kapacitou
Každý zákazník O2TV zároveň může od 1. července do 31. srpna využít speciální nabídku O2TV Nahrávání, která umožňuje záznam libovolného pořadu. Kapacita služby bude v tomto období navýšena na dvojnásobek, umožní tedy nahrávání až 20ti hodin a následné shlédnutí kdykoliv po dobu dvou týdnů. Všem, kteří zrovna nebudou mít čas sledovat svůj oblíbený seriál, film nebo dokument, tak žádný oblíbený pořad v létě neunikne. Nahrávat lze přitom pohodlně z více kanálů současně. Nahrávání lze jednoduše nastavit v menu O2TV, přes internet, mobilní telefon  nebo v aplikaci iPhone.

Akční nabídka digitální televize O2 TVpro nové zákazníky
Zákazníci si až do 31. srpna mohou pořídit ke svému O2 Internetu službu O2 TV s tarifem O2TV Flexi  za zvýhodněnou cenu 250 Kč měsíčně na prvních 6 měsíců využívání služby. Podmínkou je uzavření smlouvy se závazkem na 12 měsíců.

Mohlo by Vás zajímat:  Lidé chtějí od telefonu víc – vítězí operační systémy Symbian a Android

Skladba programů O2 TV je v režii zákazníka, který si ji může nakombinovat do základního balíčku O2 TV Flexi. V rámci něj dostane automaticky 21 kanálů, které může libovolně doplnit o dva tématické balíčky s dalšími programy. Na výběr je jedenáct tematických balíčků – některé jsou zaměřeny na filmy nebo dokumenty, jiné na sport, seriály, či životní styl a nechybí ani balíček určený pro dospělé.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile utlumuje Bonus program, výhody pro zákazníky však přibývají

V březnu letošního roku T-Mobile zavedl Kouzelné úterky, nový koncept výhod pro všechny své zákazníky. Jejich popularita neustále stoupá, dosud...

Zavřít