Jan Klouda ve Vodafonu povýšil na šéfa právníků

Jan Klouda (35) se stal novým hlavním právníkem společnosti Vodafone Czech Republic. Na pozici General Counsel bude spolu se svým týmem odpovědný za právní podporu aktivit společnosti, zejména dalšího růstu v oblasti poskytování ICT řešení. Jan Klouda nastoupil do Vodafonu v roce 2007 jako ředitel pro právní záležitosti.

„Očekáváme, že Jan Klouda nás podpoří v dosažení strategických cílů právně bezpečnou cestou“, říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci.

Jan Klouda má přes sedm let zkušeností v oblasti telekomunikací. Před svým nástupem do Vodafonu pracoval mj. jako zástupce výkonného ředitele pro právní záležitosti společnosti Eurotel Praha a jako Chief Legal Counsel společnosti UPC Česká republika. Práva vystudoval na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Jan Klouda nastupuje do této pozice po Petru Příhodovi, který ze společnosti Vodafone Czech Republic odchází po 4 letech jako viceprezident pro vnější vztahy, právní a regulační záležitosti a v této oblasti bude nadále působit jako konzultant.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone vede v 3G pokrytí České republiky

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile move: nový Android v nabídce

Nejlevnější Android telefon v Česku přichází. Od dnešního dne zařazuje T-Mobile do své nabídky přístroj s dotykovým displejem a operačním systémem Android...

Zavřít