Mimořádná nabídka pro nové zákazníky: internet na doma od O2 za 400 Kč měsíčně

Společnost Telefónica Czech Republic připravila pro nové zákazníky rychlého internetu na doma časově omezenou zvýhodněnou nabídku. V době od 13. do 30. června 2011 si mohou pořídit tarif O2 Internet Optimal s rychlostí stahování až 16 Mb/s na celý rok za pouhých 400 Kč měsíčně.

„Přechod na VDSL technologii již využily desítky tisíc našich stávajících zákazníků. Nyní jsme přichystali speciální akci s nabídkou kvalitního a rychlého internetové připojení za zvýhodněnou cenu také pro nové zákazníky.Internet na doma mohou navíc zkombinovat s dalšími službami. Například při současném využití některého zmobilních tarifů O2 NEON mohou uplatnit slevu 100 Kč a získat tak domácí připojení k internetu za bezkonkurenčních 300 Kč měsíčně,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Potřebný VDSL Wi-fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti pořídí zákazníci za cenu 999 Kč.

Myslíme na lidi

Telefónica provozuje jako jediný operátor bezplatnou nonstop službu „Hovor pro neslyšící“, kde měsíčně pomůže vyřešit 1550 požadavků lidí se specifickými potřebami.


Mohlo by Vás zajímat:  O2 představuje projekt Máma a táta

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Chuck Norris stále boduje

Další úspěch má na svém kontě Chuck Norris, hvězda vánoční kampaně T-Mobile.

Zavřít