O2 přináší novinky internetu v mobilu

Společnost Telefónica radikálně mění přístup k internetu v mobilu.  Pro maximální využití možností chytrých telefonů již nestačí soustředit se pouze na cenu telefonu a datový tarif. Důležité je vysvětlit zákazníkům, jak chytré aplikace mohou ulehčit jejich život. Proto O2 představuje pod názvem „Už vím proč”nový přístup k využití potenciálu internetu v mobilu. Díky němu zákazníci získají prostřednictvím několika kanálů ucelené informace o chytrých telefonech a jejich plném využití na Chytré síti. V této souvislosti přináší společnost řadu novinek:

  • na modernizovaném portálu O2 Active a na facebookové stránce O2 jsou zákazníkům k dispozici nové sekce Mobilní aplikace,
  • pro získání informací mohou zákazníci nově využít podrobného průvodce aplikacemi a internetem v mobilu, a to v tištěné podobě nebo prostřednictvím speciální aplikace Už vím proč,
  • připravena je nabídka chytrých telefonů Samsung za zvýhodněné ceny a speciální nabídka internetu v mobilu pro mladé,
  • ve spolupráci s partnery Google a Samsung startuje největší letošní kampaň „Už vím proč mít internet v mobilu”.

Obliba chytrých telefonů v síti O2 stále roste. Meziročně se jejich prodej zvýšil pětinásobně. Na celkovém prodeji mobilních telefonů se podílejí 80 %.  Mobilní datové služby využívá celkem 1,2 milionů zákazníků O2, z toho internet v notebooku 380 000 a internet v mobilu 820 000 zákazníků. 70 % z nich si k chytrému telefonu pořídilo datový tarif. „Naše průzkumy potvrzují, že řada zákazníků stále neví, k čemu všemu mohou internet v mobilu využívat. Rozhodli jsme se proto představit jim a názorně ukázat, co chytré telefony umí a jakým způsobem jim usnadní život. V komunikaci jsme se spojili se dvěma silnými partnery – společnostmi Google a Samsung,” říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Mobilní aplikace

Nejzajímavější a nejpopulárnější aplikace najdou zákazníci v nové sekci portálu O2 Active, který je dostupný na adrese o2active.cz, a to jak z počítače, tak přímo z mobilu. K dispozici budou tipy na zhruba 200 aplikací celkem pro 3 operační systémy, a to Android, Symbian a iOS. O sekci Aplikace bude rozšířena také oficiální facebooková stránka O2. Své oblíbené aplikace zde mohou doporučovat sami návštěvníci a soutěžit tak o chytré telefony a další zajímavé ceny.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 a Coca-Cola rozdávají 7 milionů volných minut. Hledejte je pod víčky lahví Coca-Cola

Veškerými informacemi o internetu v mobilu, aplikacích a chytrých telefonech provede zákazníky podrobná brožura Už vím, proč mít internet v mobilu. Od 20. června 2011 ji získají v tištěné podobě v O2 prodejnách nebo ve formě aplikace pro mobilní telefon s OS Android.

Novinky v péči o zákazníky

O2 chce zákazníků co nejvíce pomoci se vstupem do světa aplikací, proto je připravena řada novinek v oblasti zákaznické péče. Nově je k dispozici speciální tým operátorů pro sociální sítě, který na  oficiálním facebookovém a twitterovém profilu společnosti poskytuje odbornou pomoc, rady a odpovědi na jakékoliv dotazy. Jak používat či nastavovat vybrané služby ukážou podrobné videonávody v sekci O2 Guru na kanále YouTube nebo specialisté v O2 prodejnách.

Chytré telefony Samsung

Ve spolupráci se společností  Samsung jsou u čtyř modelů telefonů připraveny skvělé ceny v kombinaci s některým z hlasových tarifů O2 NEON a tarifem internetu v mobilu. V nabídce zákazníci najdou v  kombinaci s internetem v mobilu za atraktivní ceny také další chytré telefony značek Nokia, HTC, Sony Ericsson, Apple či LG.

Nabídka telefonů Samsung

Samsung S5570 Galaxy Mini Samsung s5830 Galaxy Ace Samsung i9023 Nexus S Samsung i9000 Galaxy S II
495 Kč

s tarify O2 NEON S a O2 Internet v mobilu Start

1 995 Kč

s tarify O2 NEON M a O2 Internet v mobilu Start

2 995 Kč

s tarify O2 NEON L+ a O2 Internet v mobilu

5 995 Kč

s tarify O2 NEON L+ a O2 Internet v mobilu

Zvýhodněný internet v mobilu pro mladé

Mladí zákazníci do  26 let mohou až do konce prázdnin, tedy do 31. srpna, získat tarif O2 Internet v mobilu Start za zvýhodněnou cenu. Pokud si ho objednají k hlasovému tarifu O2 [:kůl:] zaplatí za něj pouze 100 Kč měsíčně místo 150 Kč. Celkem je tedy chatování na Facebooku, stahování emailů, surfování na internetu, neomezené množství SMS do sítě O2 a 60 minut volání do jakékoliv sítě v ČR vyjde na 350 Kč měsíčně. K této nabídce si mohou za speciální cenu 495 Kč pořídit chytrý telefon Samsung Galaxy Mini.

Kampaň s Google a Samsung

Ve spojení s partnery Google a Samsung spustilo O2 exkluzivní komunikační a současněnejvětší letošní kampaň s cílem přiblížit budoucím majitelům chytrých telefonů svět aplikací a ukázat jim, jak je chytře používat. Jejím hlavním sloganem je “Už vím, proč mít internet v mobilu”. Zákazníkům představí nabídku chytrých telefonů Samsung, výhody chytrých aplikací Google i internetu v mobilu. Zákazníci se s ní budou moci setkávat v médiích a na internetu do konce srpna.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile a Plenkyvpraci.cz zvou na konferenci

To, že ženy mají mít možnost vychovávat děti a zároveň uplatnit své vzdělání a schopnosti, se zdá být již samozřejmostí....

Zavřít