Vodafone v červnu nabízí absolutní špičku smartphonů s Androidem

Vodafone v červnu připravil pro zákazníky nabídku dvou top chytrých dvoujádrových telefonů s operačním systémem Android. Vedle HTC Sensation, který je k dostání exkluzivně u Vodafonu, uvádí operátor také špičkový Samsung GALAXY S II. Nově Vodafone v červnu nabízí také nejtenčí Android LG Optimus Black a chytrý Samsung GALAXY 551 s výsuvnou klávesnicí.

HTC Sensation – dvoujádrový procesor z něj dělá nejvýkonnější model své značky; mimořádný zážitek pro uživatele přináší obří displej o úhlopříčce 4,3 palce s qHD rozlišením, zejména v kombinaci s kvalitním 8Mpx fotoaparátem a možností natáčet videa ve Full HD kvalitě. HTC Sensation je po celý červen k dostání exkluzivně u Vodafonu za standardní cenu 13 577 korun.

Samsung GALAXY S II – nabízí mimořádný výkon díky dvoujádrovému procesoru, top model z něj dělá i tenké a lehké tělo perfektní displej SAMOLED plus o úhlopříčce 4,3 palce. Vodafone nabízí Samsung GALAXY S II za standardní cenu 14 177 korun.

Samsung GALAXY 551 – je praktický smartphone s výsuvnou QWERTY klávesnicí umožňující snadné psaní SMS a přístup na sociální sítě těm, kteří rádi spoléhají na klasickou klávesnici. Vodafone ho prodává za standardní cenu 4 977 korun.

LG Optimus Black – nabízí skvělý poměr kvality a ceny, má atraktivní design a je označován za nejštíhlejší telefon s operačním systémem Android vůbec. Disponuje také kvalitním čtyřpalcovým Nova LCD displejem s reálným zobrazováním barev a dobrou čitelností na slunci. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 8 977 korun.

Příznivci značky HTC si mohou nově pořídit také HTC Wildfire S v oblíbené šedé barvě, kterou bude Vodafone rovněž nabízet na českém trhu exkluzivně.

Navíc Vodafone od prvního června zlevňuje už tak cenově nejdostupnější smatphony Vodafone 845 a Vodafone 945. Levněji pořídí zákazníci u Vodafonu také HTC Desire Z, Nokii N8 a Sony Ericsson Xperia X10 mini pro.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone znovu věnuje reklamní prostor neziskovému sektoru

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Májové 3G novinky od T-Mobile

I v závěru května přináší společnost T-Mobile aktuální informace, o kolik postoupila s 3G. Výstavba se nezastavila ani v dalším jarním měsíci,...

Zavřít