Deutsche Telekom uvádí Travel & Surf

Deutsche Telekom představuje roamingovou datovou nabídku s názvem Travel & Surf,  která je platná v zemích, kde Deutsche Telekom působí. Svým zákazníkům tak Deutsche Telekom nabízí atraktivní službu, jež jim zajistí snadný a levný přístup k mobilnímu internetu během cest do zahraničí. Výhody této služby spočívají v nízkých nákladech pro zákazníky a možnosti kdykoliv si zkontrolovat výši dosavadní útraty. Služba Travel & Surf bude dostupná v deseti zemích, kde má Deutsche Telekom dceřiné společnosti.

Služba Travel & Surf se vyznačuje jednoduchým používáním a flexibilitou. Spočívá v roamingových balíčcích, které si zákazníci mohou snadno objednat v závislosti na svých potřebách. Zákazníci mohou volit mezi denním nebo týdenním balíčkem pro bezstarostné připojení k internetu, díky němuž budou moci zůstat v kontaktu se svými blízkými i během dovolené. Služba Travel & Surf uživatelům rovněž umožní plnou kontrolu nad náklady.

Letos v létě bude služba Travel & Surf dostupná v Bulharsku, Německu, Řecku, Nizozemí, Rakousku, Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Slovensku a České republice – více o nabídce zde.

Mohlo by Vás zajímat:  Nové ceny EU roamingu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Za platbu inkasem odměna

Zákazníci, kteří si od 1. července do 30. září aktivují placení vyúčtování pomocí inkasa z bankovního účtu, získají jednorázovou slevu...

Zavřít