58 % české populace surfuje na 3G síti od O2

Společnost Telefónica upevňuje vedoucí pozici v pokrývání sítí 3G. Za poslední měsíc rozšířila počet míst s rychlým mobilním internetem o dalších více než 80 obcí. Celkem se tak k 3G síti od O2 nyní mohou připojit obyvatelé 854 měst a obcí v České republice, tj 58 % populace. S rozšiřujícím se pokrytím stoupá i obliba chytrých telefonů, aplikací a internetu v mobilu.

Stále více lidí chce využívat pohodlné surfování tam, kde zrovna potřebují. Od zahájení kampaně „UŽ VÍM, PROČ“ narostly aktivace internetu v mobilu o 25 %. Úspěch mají také chytré telefony Samsung, jejichž prodeje se zvýšily dvojnásobně. Nejoblíbenějším modelem je Samsung Galaxy S2 s nárůstem 283 %. Stoupá i obliba aplikací.

„Uvedené statistiky jasně ukazují úspěšnost naší letošní největší kampaně Už vím proč, kterou jsme spustili společně s partnery Google a Samsung v červnu. Uživatelé rychle objevují kouzlo chytrých telefonů a jednoduchost a praktičnost aplikací,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic. Od začátku kampaně stáhli uživatelé z portálu O2 Active více než 90 000 aplikací. Počet stažených aplikací roste každý měsíc o 130 %.

Mohlo by Vás zajímat:  3G síť od O2 se rozrostla do Mělníka, Sokolova, Vsetína a Domažlic

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Tanja Richter se stává novou viceprezidentkou pro technologie

Němka Tanja Richter (45) nastupuje do Vodafonu Česká republika jako dočasná viceprezidentka pro technologie. Zastoupí tak na půl roku dosavadního...

Zavřít