Blesková pomoc – Nadace Vodafone zdvojnásobí DMS pomoc pro hladovějící ve východní Africe

Ke každé dárcovské SMS, kterou zákazníci Vodafonu pošlou na pomoc lidem postiženým hladomorem v Somálsku, přidá Nadace Vodafone v rámci svého programu Blesková pomoc dalších 30 Kč. Tím se celková pomoc poslaná přes operátora zdvojnásobí. Zaměstnanci operátora k této částce navíc přispějí sumou vybranou v průběhu srpna ze zaměstnanecké sbírky.

“Zdvojnásobením finanční pomoci chceme Čechy motivovat k intenzivnějšímu posílání DMS na boj s hladomorem ve východní Africe. Zasláním jedné DMS tak každý může zajistit například mouku, cukr a olej, které uživí jednu rodinu dva dny,” vyzývá k pomoci ředitel Nadace Vodafone Ondřej Zapletal.

Nadace Vodafone přispěje 30 korunami na DMS poslané v období od 8. srpna do 18. srpna 2011 na číslo 87777 v jednom z následujících tvarů: DMS SOSSOMALSKO (Člověka v tísni), DMS ADRA (sdružení ADRA) nebo DMS CHARITACR (Charita ČR).

Cílem programu Blesková pomoc je motivovat zákazníky Vodafone k větší solidaritě v případě závažných humanitárních katastrof, tím, že nadace každou DMS navyšuje o určitou částku. „Program pomohl výrazně navýšit počet DMS zaslaných humanitárním organizacím již při své premiéře během loňských povodních v České republice,“ uvádí Ondřej Zapletal, ředitel Nadace Vodafone.

Vodafone bude své zákazníky o zdvojnásobení DMS pomoci pro hladovějící v Africe informovat prostřednictvím SMS zpráv. Zákazníka odeslání jedné DMS stojí 30 Kč (služba je bez DPH, organizace získává 27 korun). Nadace Vodafone má na tuto pomoc nyní vyčleněno půl milionu korun.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone posílá na pomoc Haiti 300 000 Kč

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile První pololetí 2011: Ve znamení dat

Výsledky T-Mobile Czech Republic potvrzují stávající trendy – zákaznická základna je stabilní a zatímco spotřeba telekomunikačních služeb neustále roste, cena,...

Zavřít