Domácí wi-fi síť od O2 nastavíte jedním stisknutím tlačítka

O2 přichází s novinkou pro uživatele vysokorychlostního internetu na doma, kteří rádi brouzdají po síti pomocí wi-fi připojení. Zavádí totiž funkci automatického nastavení domácí wi-fi sítě. Stisknutím jediného tlačítka lze okamžitě zahájit vysílání plně zabezpečeného bezdrátového signálu po celé domácnosti. Celá rodina tak může být on-line současně a vše se obejde bez síťových kabelů.

Díky nové funkci se tak nastavení domácí wi-fi sítě pro pohodlné surfování bez kabelů stává jednoduchou záležitostí i pro technicky méně zdatné zákazníky. Modemy jsou vybaveny tlačítkem, kterým lze síť zapnout i vypnout podle aktuální potřeby. Přístroj si sám nastaví vše potřebné, stačí pouze síť vyhledat na přijímacím zařízení, kterým může být nejen počítač nebo notebook, ale i mobilní telefon, disponující příjmem bezdrátového signálu. Jde tedy o takřka všechny typy dnešních smartphonů. Po vyhledání sítě stačí zadat unikátní přístupové heslo, které i s jejím názvem najde uživatel na spodní straně modemu. Odpadá tak složitá instalace nebo potřeba kontaktovat technickou podporu operátora.

„Vycházíme vstříc našim zákazníkům internetu na doma, kteří preferují pohodlné surfování. Tím, že není třeba připojovat žádný dodatečný kabel, mohou být on-line na kterémkoli místě v domácnosti. V minulosti měli někteří zákazníci obavy, zda by instalaci bezdrátové sítě zvládli. S novým modemem to ale zvládne pouhým stisknutím tlačítka opravdu každý,“ popisuje výhody nového zařízení Evžen Chlanda, ředitel pro produkty ze společnosti Telefónica Czech Republic.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 nabízí tarif Volání bez hranic: 3,90 Kč – jedna roamingová sazba na vše

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 nabízí unikátní předplacenou sadu se Samsungem Galaxy mini

O2 přichází na trh s unikátní nabídkou pro zákazníky předplacených karet. Od 1. září nabízí sadu s O2 kartou s kreditem 100...

Zavřít