Fond T-Mobile rozdělí 2 miliony

T-Mobile již po sedmé podpoří neziskový sektor a v letošním roce rozdělí další 2 miliony korun na komunitní projekty a rozvoj neziskových organizací. Maximální výše grantu je 100 000 Kč na jeden návrh, uzávěrka příjmu žádostí je 9. září 2011.

„Prostředí, ve kterém žijeme, tvoříme a vychováváme další generace, je nesmírně důležité. Proto jsme se stejně jako v loňském roce rozhodli pokračovat s tématem „Zdravá planeta“ v celé jeho šíři,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile, a doplňuje: „Šanci získat grant budou mít ty návrhy, které posilují odpovědnost za místo, kde žijeme, nebo jakýmkoli způsobem zlepšují život lidem, se kterými toto místo sdílíme.“

Peníze jsou určeny nevládním neziskovým organizacím a obcím v regionech, ve kterých má T-Mobile svá zákaznická centra. Potřebné finance tak poputují do Královéhradeckého kraje a okresu Louny.

Podpořeny budou projekty vycházející přímo z iniciativy místních obyvatel reagující na aktuální potřeby v dané lokalitě, které zároveň podnítí své okolí k nějaké aktivitě. Může to být tedy třeba místní péče o přírodu, zlepšování veřejných prostranství, drobné rekonstrukce kulturních památek, programy zaměřené na ekologicky šetrné bydlení a dopravu nebo jiné potřebné projekty posilující rozvoj komunit v daných oblastech.

Projekty musí být realizovány v období od 1. prosince 2011 do 30. listopadu 2012.

Od založení Fondu T-Mobile v roce 2005 bylo podpořeno na 590 projektů. Celková částka investovaná operátorem do neziskového sektoru se tak i s letošním rokem vyšplhá na téměř 39 milionů korun.

Mohlo by Vás zajímat:  PRVNÍ NEOMEZENÝ TARIF SE SDÍLENÝM INTERNETEM NA TRHU

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Open Air Festival bude díky spolupráci s Telefónicou opět zelený

Open Air Festival, letní svátek hudby, který proběhne od 11. do 13. 8. 2011 v Panenském Týnci, letos obhajuje titul...

Zavřít