O2 nabízí návštěvníkům Open Air Festivalu bezplatné datování přes Wi-Fi hotspoty

Návštěvníci Open Air Festivalu, který se v těchto dnech koná v Panenském Týnci u Prahy, mohou díky O2 v areálu festivalu datovat zdarma. Zákazníci O2 pak mohou počítat i s posíleným hlasovým signálem. Pro fanoušky hudby, kteří na festival nemůžou dorazit, zajistila společnost 14hodinový on-line streaming, jež nemá ve svém rozsahu mezi českými letními festivaly konkurenci.

„Chceme návštěvníkům Open Air Festivalu dopřát maximální porci zábavy a komunikace. Proto jsme na místo dopravili technické vybavení, které jim umožní být neustále ve spojení se světem. Mohou naplno využít i své chytré telefony a vyhledat např. dopravní spojení nebo sdílet zážitky s přáteli v reálném čase a bez omezení,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Datování zdarma

O bezplatné připojení k internetu pro všechny návštěvníky festivalu se postará 8 veřejných Wi-Fi hotspotů. Ty budou umístěny v areálu festivalu v okolí O2 Extra zóny a u O2 Main Stage a Second Stage. Vyzkoušet si chytré telefony z nabídky O2 včetně praktických aplikací bude možné v Internet zóně. Zákazníci O2 budou mít navíc v O2 Extra zóně k dispozici notebooky s připojením na internet.

14hodinový on-line streaming

Ani ten, kdo na festival nemůže dorazit, nemusí přijít o jeho průběh. O2 zajistilo nejrozsáhlejší on-line přenos v rámci letošního festivalového léta v ČR. V pátek i v sobotu ho bude možné od 17 do 24 hodin sledovat na www.openairfestival.cznebo www.idnes.cz. Streaming bude zahrnovat dění na hlavních pódiích, rozhovory a tiskové konference s hvězdami festivalu a reportáže z areálu. Na loňském ročníku festivalu se v rámci streamingu podařilo živě odvysílat koncert hlavní hvězdy festivalu, kapely Kasabian. Také letos pořadatelé doufají, že na místě vyjednají práva na přenos vystoupení některého z headlinerů.

K zajištění přístupu na internet pro všechny návštěvníky festivalu a posílení hlasového signálu pro zákazníky O2 bylo třeba do areálu dopravit dva radiorolové vozy, dvě mobilní základnové stanice a dva technické vozy zajišťující on-line streaming.

Mohlo by Vás zajímat:  Datové schránky doručí 10 miliónů zpráv

Více informací o Open Air Festivalu najdete na www.openairfestival.cz. Společnost Telefónica Czech Republic je generálním partnerem festivalu.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
58 % české populace surfuje na 3G síti od O2

Společnost Telefónica upevňuje vedoucí pozici v pokrývání sítí 3G. Za poslední měsíc rozšířila počet míst s rychlým mobilním internetem o...

Zavřít