O2 nabízí unikátní předplacenou sadu se Samsungem Galaxy mini

O2 přichází na trh s unikátní nabídkou pro zákazníky předplacených karet. Od 1. září nabízí sadu s O2 kartou s kreditem 100 Kč a telefonem Samsung Galaxy mini za 3 545 Kč. Zákazník, který si sadu pořídí, může při pravidelném měsíčním dobíjení získat za rok zpět až 33% z ceny sady ve formě kreditu. 

Zájemci o předplacenou kartu mohou využít novou časově omezenou nabídku od O2 a pořídit si sadu s O2 kartou a mobilním telefonem Samsung Galaxy mini. Zákazník za sadu s telefonem a SIM kartou s tarifem O2 NA!HLAS a přednabitým 100Kč kreditem zaplatí 3 545 Kč. Pokud si měsíčně dobije alespoň 300 Kč, získá vždy v následujícím měsíci bonus 100 Kč. Nezáleží přitom, jestli si během měsíce tuto částku dobije jednorázově nebo postupně. Výhoda platí v průběhu 12 měsíců od aktivace O2 karty a zákazníci s ní mohou ve formě kreditu získat až 1200 Kč z ceny O2 karty sady zpět. Sady budou v prodeji ve všech O2 prodejnách.

„Do této doby neexistovala na trhu mobilních služeb nabídka, která by majitelům předplacených karet umožnila pořídit si mobilní telefon s možností získat až 33% z ceny sady zpět díky dobíjení kreditu během roku.,“ popisuje výhody nabídky Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 přebírá rezidentní ADSL zákazníky VOLNÝ a.s.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Chytrý telefon HUAWEI IDEOS X1 exkluzivně u O2

Společnost Telefónica Czech Republic zařazuje do své nabídky chytrý telefon IDEOS X1 značky HUAWEI. K dostání bude od 25. srpna...

Zavřít