O2 představuje nové portfolio sad předplaceného mobilního internetu

Telefónica Czech Republic rozšiřuje nabídku sad předplaceného mobilního internetu. Zákazník bude mít nově k dispozici O2 Mobilní internet sadu za 995 Kč, se kterou může surfovat 3 měsíce v ceně sady. Stávající sada s pěti týdny internetu v ceně jej nyní vyjde na 695 Kč, tj. o 300 Kč méně. Díky širokému portfoliu služeb mobilního internetu tak mohou zákazníci surfovat jednoduše, kdekoliv a kdykoliv za 30 Kč denně nebo 300 Kč měsíčně.

„Zákazníkům nabízíme několik možností, jak surfovat s mobilním internetem. Pokud si chtějí mobilní internet vyzkoušet nebo surfovat jen příležitostně, mohou se připojit i bez tarifu nebo denních balíčků, a to za 30 Kč denně. Pokud preferují pohodlí a připojení nastálo, mohou vybírat z několika paušálních tarifů od 300 Kč měsíčně,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Nové sady předplaceného mobilního internetu

O2 Mobilní internet sada Cena Cena v O2 e-shopu
SIM karta, USB modem a 5 týdnů internetu v ceně sady 695 Kč 595 Kč
SIM karta, USB modem a 3 měsíce internetu v ceně sady 995 Kč 895 Kč

Sady předplaceného mobilního internetu s 5ti týdny nebo třemi měsíci internetu v ceně budou k dispozici v O2 prodejních kanálech během příštího týdne.

Exkluzivní nabídka od 22. srpna do 22. září pouze v prodejní síti Alza

SIM karta, USB modem a
6 měsíců internetu
1 895 Kč

O2 Mobilní internet sada

Tuto sadu tvoří předplacená SIM karta, 5 týdnů, 3 nebo 6 měsíců internetu v ceně a USB modem Huawei E1750. Instalace služby je velmi jednoduchá. Stačí vsunout modem do USB portu počítače, který sám spustí průvodce instalací a kliknout na ikonu O 2 průvodce připojením.

O2 Přeplacený mobilní internet – Denní internetové balíčky

Služba O2 Předplacený mobilní internet s denními balíčky slouží pro občasné připojení k internetu. Zákazníci se nemusí vázat smlouvou a pravidelným paušálem. Je dostupná ve čtyřech variantách podle počtu zakoupených denních balíčků. Denní balíčky se skládají z 24 hodinových bloků, které zákazník může čerpat kdykoliv během 2 měsíců od data jejich aktivace. V rámci jednoho bloku se pak může libovolně připojovat a odpojovat. Během tohoto intervalu má zákazník k dispozici 500 MB dat (FUP).

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica získala nejvýznamnější certifikaci v oblasti cloudu, VMware vCloud Powered Services

Internet na den

Denní internet za 30 Kč za den je vhodný pro ty, kteří si chtějí surfování vyzkoušet nebo se připojit občas. FUP limit je 30 MB na den. Surfování je jednoduché – stačí vsunout USB modem do počítače a otevřít internetový prohlížeč. Není třeba žádná aktivace.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 nabízí návštěvníkům Open Air Festivalu bezplatné datování přes Wi-Fi hotspoty

Návštěvníci Open Air Festivalu, který se v těchto dnech koná v Panenském Týnci u Prahy, mohou díky O2 v areálu...

Zavřít