Richard Stonavský bude ředitelem pro regulaci a vnější vztahy Vodafonu

Richard Stonavský (36) se 1. září stane ředitelem pro regulaci a vnější vztahy společnosti Vodafone Czech Republic. Na této pozici bude se svým týmem odpovědný zejména za komunikaci vůči regulačním orgánům, vztahy s veřejnými institucemi a telekomunikačními asociacemi.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

„Zkušenosti a odbornost jsou pro naše další úspěchy v telekomunikacích klíčové a v Richardovi bezesporu získáváme obojí“, říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci.

Richard Stonavský má přes dvanáct let zkušeností v oblasti telekomunikací. Před svým nástupem do Vodafonu vedl oddělení regulace v českém T-Mobilu a ve společnosti Aliatel. Od roku 2003 působí v Asociaci provozovatelů mobilních sítí a zastával též pozici místopředsedy představenstva České asociace elektronických komunikací.

Kromě mnohaleté praxe má Richard Stonavský i silný teoretický základ — vystudoval hospodářskou politiku na národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze a MBA na Sheffield Hallam University, znalosti veřejných financí získal studiem na skotské University of Stirling.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone má První zelenou síť, napájí ji energie z obnovitelných zdrojů