Richard Stonavský bude ředitelem pro regulaci a vnější vztahy Vodafonu

Richard Stonavský (36) se 1. září stane ředitelem pro regulaci a vnější vztahy společnosti Vodafone Czech Republic. Na této pozici bude se svým týmem odpovědný zejména za komunikaci vůči regulačním orgánům, vztahy s veřejnými institucemi a telekomunikačními asociacemi.

„Zkušenosti a odbornost jsou pro naše další úspěchy v telekomunikacích klíčové a v Richardovi bezesporu získáváme obojí“, říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci.

Richard Stonavský má přes dvanáct let zkušeností v oblasti telekomunikací. Před svým nástupem do Vodafonu vedl oddělení regulace v českém T-Mobilu a ve společnosti Aliatel. Od roku 2003 působí v Asociaci provozovatelů mobilních sítí a zastával též pozici místopředsedy představenstva České asociace elektronických komunikací.

Kromě mnohaleté praxe má Richard Stonavský i silný teoretický základ — vystudoval hospodářskou politiku na národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze a MBA na Sheffield Hallam University, znalosti veřejných financí získal studiem na skotské University of Stirling.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zrychluje pokrytí českých měst LTE (4G)

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci Vodafonu si mohou nově dobít kredit také na terminálech Fortuny

Od dnešního dne Vodafone rozšiřuje počet míst, kde si mohou zákazníci dobít kredit. Terminály Fortuny zákazníci najdou tam, kde byli...

Zavřít