Vodafone uvádí nejlevnější neomezený tarif v České republice

Vodafone dlouhodobě pomáhá snižovat ceny na českém telekomunikačním trhu. Dokazuje to nejvýhodnějším účtováním hovorů na trhu a nyní i nejvýhodnějším balíčkem neomezených hlasových a SMS služeb kombinovaným s nejvyšším datovým tarifem. Podobnou kombinaci lze poprvé pořídit i za cenu pod 2 800 Kč. To vše, jak už je u Vodafonu zvykem, bez dlouhodobého úvazku.

„Zákazníci v České republice dlouhodobě volají po cenově výhodných neomezených tarifech. Tento neomezený balíček je na českém trhu cenově nejdostupnější a navíc kombinuje vícero komunikačních možností za jednu jasnou cenu. Tím Vodafone potvrzuje pozici cenově nejvýhodnějšího operátora na trhu,“ popisuje nový tarif ze své dílny Stephanie Jackson, ředitelka marketingu pro nefiremní zákazníky.

Neomezený balíček se skládá z následujících komponent:

  1. Neomezené volání do všech sítí
  2. Neomezené SMS do všech sítí
  3. Datový tarif Připojení na stálo s 3GB FUP
  • Žádné další podmínky
  • Žádné smlouvy

Při aktivaci na eShopu Vodafonu se službou Po svém je cena tohoto tarifu 2 785 Kč vč. DPH.

Při aktivaci v prodejně či na zákaznické lince je cena tohoto tarifu je 3 094 Kč vč. DPH.

Mohlo by Vás zajímat:  Studenti stráví na internetu přes mobil stejně času jako telefonováním

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 představuje nové portfolio sad předplaceného mobilního internetu

Telefónica Czech Republic rozšiřuje nabídku sad předplaceného mobilního internetu. Zákazník bude mít nově k dispozici O2 Mobilní internet sadu za...

Zavřít