Personální změny ve vedení společnosti Telefónica Czech Republic

V souladu se vznikem nové struktury v rámci celé skupiny Telefónica dochází ke změně ve vedení společnost Telefónica Czech Republic. Tony Hanway, současný ředitel divize Rezidentních zákazníků se stane generálním ředitelem společnosti Telefónica Ireland.

K této změně dojde 1.listopadu 2011, a pozice bude přímo podřízena José María Álvarezovi-Pallete, generálnímu řediteli skupiny Telefónica Europe. Ve své nové funkci bude Tony Hanway zodpovědný za celý irský trh a budoucí rozvoj irské pobočky.

Rád Tonymu pogratulovat k jeho nové pozici a poděkovat za skvělou práci, zejména za jeho přínos k rozvoji a zajištění obchodních aktivit v segmentu pro rezidentní zákazníky a malé firmy a také za podporu v rámci vedení celé naší společnosti,“ říká Luis Malvido, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Tony Hanway je manažerem s řadou pracovních zkušeností z několika evropských zemích. Ve skupině Telefónica začal pracovat v roce 2005 v Irsku, kde zastával nejprve pozici ředitel péče o zákazníky a následně pozici ředitele rezidentního prodeje.

Vedením divize rezidentních zákazníků bude prozatím pověřen Jindřich Fremuth, současný ředitel útvaru Strategie obchodních kanálů a Online.

[ hana-code-insert ] 'Internet O2' is not found

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica zajistí živé přenosy z volebních štábů