t-music láká studenty zpátky do škol

T-Mobile připravil pro studenty open air turné s názvem t-music Back to School. Hudební akce, která začíná 22. září v Plzni a končí 11. října v Hradci Králové, by se měla stát tradicí setkávání studentů vždy na začátku akademického roku. Turné po šesti univerzitních městech podpoří skupiny Horkýže Slíže, Polemic, UDG a Sto zvířat. Vstup je zdarma.

„Řada univerzit má své rituály, například přivítání posluchačů prvních ročníků. Naše akce jde ale napříč vysokými školami a celý koncept vychází z podobných úspěšných formátů v zahraničí,“ vysvětluje Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí ve společnosti T-Mobile.

V rámci akce Back to School bude vedle samotných hudebních vystoupení i příjemný prostor pro sdílení zážitků z prázdnin a očekávání z dalšího semestru, či týmové atrakce – vše v duchu vyhledávané studentské zábavy.

Hudební road show bude mít další zastávky v Olomouci, Brně, Praze. Z důvodu velmi smutné události ve vedení Jihočeské univerzity nahradí původně plánované vystoupení v Českých Budějovicích koncert v Pardubicích. Akce je určena nejen vysokoškolským studentům, ale i studentům jiných škol a široké veřejnosti. Nejen jim má festival dát najevo, že opět ožívají fakulty, koleje, menzy a také vysokoškolské kluby, sportovní skupiny a další akademická zařízení. Více na www.t-music.cz nebo na Facebooku.

Výběr Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic není náhodný. Back to School navazuje na předchozí projekty zaštítěné hudební značkou společnosti T-Mobile, kdy tři z tohoto kvarteta interpretů absolvovali úspěšná turné t-music tour. Všechny čtyři kapely také každoročně vystupují na festivalu Rock for People, jehož je T-Mobile generálním partnerem.

Mezi koncerty se mohou návštěvníci zabavit absolvováním virtuálního studia t-music Academy. Po úspěšném složení několika zkoušek získají nárok na absolventský titul, diplom, zákazníci
T-Mobile dokonce speciální tričko. Pro další nehudební zábavu si návštěvníci budou moci zajít do stanu s technickými expozicemi nebo do stánků s občerstvením.

Mohlo by Vás zajímat:  Tarify BAV SE: hudba zdarma pro všechny uživatele

Místy konání šesti zastávek t-music Back to School jsou tradiční festivalové lokality nebo prostory v blízkosti kolejí a vysokých škol. Vstup na t-music Back to School 2011 je na všech šesti místech zdarma.

Termíny a místa:

22. 9. Plzeň – Plaza Open Air, od 16:00 hod.

27. 9. Olomouc – Korunní pevnůstka, od 15:00 hod.

29. 9. Brno – areál Riviéra, od 16:00 hod.

4. 10. Pardubice – areál kampusu Univerzity Pardubice, od 15:00 hod.

6. 10. Praha – Výstaviště Holešovice, od 16:00 hod.

11. 10. Hradec Králové – parkoviště  Flošna, od 15:00 hod.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Datová centra a Síťová bezpečnost pro velké firmy nově od T-Mobile

T-Mobile obohacuje svou nabídku ICT služeb pro velké firemní zákazníky. Nově jsou do řešení ProfiNet zařazeny služby Datové centrum a...

Zavřít