Vodafone představuje již čtvrtou aplikaci pro chytré telefony, čtečku časopisu Čilichili

Vodafone uvádí na trh již čtvrtou aplikaci pro chytré mobilní telefony, která vzešla z jeho dílny. Je jí čtečka časopisu ČILICHILI pro telefony s operačním systémem Android. Zákazníci tak budou mít k dispozici všechny aktuální články a díky moderním funkcím je budou moci posílat mailem, či sdílet na sociálních sítích. Aplikace je navíc naprosto unikátní díky ručně kreslenému designu z pera grafika Tomáše Drahuráda. Aplikace je ke stažení zdarma.

„Když už je www.cilichili.cz podle Unie vydavatelů nejlepší online časopis roku 2010, určitě si zaslouží vlastní čtečku pro mobilní telefony,“ říká Michal Schindler, Branded Communications manažer Vodafonu a dodává: „A už samozřejmě pracujeme na zpřístupnění i pro ostatní operační systémy jako jsou iOS, Windows Phone, Symbian a MeeGo.“

„Oproti klasickým čtečkám článků jsme do aplikace zahrnuli také katastrofické horoskopy. Už kvůli nim stojí za to mít tuto nevšední aplikaci po ruce,“ říká Pavel Petřek, spoluzakladatel vývojářského studia Inmite, z jehož dílny aplikace vyšla.

Po aplikaci „Vodafone tapeta“ umožňující nastavit si tapetu do mobilu dle aktuální reklamní kampaně, aplikaci „Vodafone zprávy“, která shromažďuje všechny novinky týkající se Vodafonu a aplikaci „MMS editor“ umožňující editovat fotografie a odesílat je pomocí MMS představuje Vodafone nejnovější přírůstek do kolekce mobilních aplikací, jejichž vývoj inicioval.

Aplikace ČILICHILI obsahuje:

  • Brutální, na krev psaná témata, jak je znáte z tištěného ČILICHILI
  • Množství unikátních článků, které se do tištěného časopisu nevešly
  • Katastrofický horoskop: nutnost pro všechny, kdo vědí, že už bude jen hůř
  • Online funkcionality: sdílení přes sociální sítě a mail

Aplikace je ke stažení na následujícím linku: https://market.android.com/details?id=eu.inmite.prj.vf.cili

Mohlo by Vás zajímat:  Druhý ročník zvýšil kvalitu přihlášek do Roku jinak

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone přináší BlackBerry pro menší firmy i nefiremní zákazníky

Vodafone začne od září poskytovat službu BlackBerry Internet Service malým a středním firmám i nefiremním zákazníkům. Služba zajišťuje bezpečný přístup...

Zavřít