Vodafone představuje již čtvrtou aplikaci pro chytré telefony, čtečku časopisu Čilichili

Vodafone uvádí na trh již čtvrtou aplikaci pro chytré mobilní telefony, která vzešla z jeho dílny. Je jí čtečka časopisu ČILICHILI pro telefony s operačním systémem Android. Zákazníci tak budou mít k dispozici všechny aktuální články a díky moderním funkcím je budou moci posílat mailem, či sdílet na sociálních sítích. Aplikace je navíc naprosto unikátní díky ručně kreslenému designu z pera grafika Tomáše Drahuráda. Aplikace je ke stažení zdarma.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

„Když už je www.cilichili.cz podle Unie vydavatelů nejlepší online časopis roku 2010, určitě si zaslouží vlastní čtečku pro mobilní telefony,“ říká Michal Schindler, Branded Communications manažer Vodafonu a dodává: „A už samozřejmě pracujeme na zpřístupnění i pro ostatní operační systémy jako jsou iOS, Windows Phone, Symbian a MeeGo.“

„Oproti klasickým čtečkám článků jsme do aplikace zahrnuli také katastrofické horoskopy. Už kvůli nim stojí za to mít tuto nevšední aplikaci po ruce,“ říká Pavel Petřek, spoluzakladatel vývojářského studia Inmite, z jehož dílny aplikace vyšla.

Po aplikaci „Vodafone tapeta“ umožňující nastavit si tapetu do mobilu dle aktuální reklamní kampaně, aplikaci „Vodafone zprávy“, která shromažďuje všechny novinky týkající se Vodafonu a aplikaci „MMS editor“ umožňující editovat fotografie a odesílat je pomocí MMS představuje Vodafone nejnovější přírůstek do kolekce mobilních aplikací, jejichž vývoj inicioval.

Aplikace ČILICHILI obsahuje:

  • Brutální, na krev psaná témata, jak je znáte z tištěného ČILICHILI
  • Množství unikátních článků, které se do tištěného časopisu nevešly
  • Katastrofický horoskop: nutnost pro všechny, kdo vědí, že už bude jen hůř
  • Online funkcionality: sdílení přes sociální sítě a mail

Aplikace je ke stažení na následujícím linku: https://market.android.com/details?id=eu.inmite.prj.vf.cili

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zlevňuje SMS, data a volání z EU i Chorvatska