Vodafone přináší BlackBerry pro menší firmy i nefiremní zákazníky

Vodafone začne od září poskytovat službu BlackBerry Internet Service malým a středním firmám i nefiremním zákazníkům. Služba zajišťuje bezpečný přístup k e-mailům z mobilního telefonu bez nutnosti investovat do vlastního serveru. Zároveň s touto službou Vodafone uvádí do svého portfolia telefony značky BlackBerry pro všechny zákazníky. Dosud Vodafone umožňoval využití BlackBerry služeb pouze velkým firemním zákazníkům s vlastním serverem.

„Abychom vyšli vstříc potřebám malých a středních firem, zavádíme nově službu BlackBerry i pro malé a střední firmy, které nemají vlastní server. Ušetří tak počáteční náklady a využijí kompletní telekomunikační řešení šité na míru s jedním vyúčtováním,” říká David Duroň, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu. Službu Blackberry Internet Service nabídne Vodafone i pro nefiremní zákazníky.

Služba Blackberry Internet Service (dále BIS) umožňuje vzdálený zabezpečený přístup k firemním i soukromým e-mailům i na web z mobilního telefonu, a to bez vlastního serveru a dalších počátečních investic. Služba BIS funguje po celém světě na všech typech sítí. Veškeré nastavení je snadné a rychlé přímo z přístroje bez nutnosti IT podpory.

Mobilní e-mail – ceník
BIS 315Kč
Limit pro stahování 600 MB

Telefony – ceník pro nefiremní zákazníky

BlackBerry Bold 9780 – špičkový chytrý telefon pro ty, kteří potřebují snadný přístup k e-mailu i dokumentům a internetu, zejména díky hardwarové QWERTY klávesnicí s pohodlným ovládáním a vysokým zabezpečením přenášených dat.

BlackBerry Curve 8520 – příjemně ovladatelný telefon vhodný zejména pro uživatele sociálních sítí a messagingu, kteří dokáží ocenit multimediální obsah.

Model Standardní cena MMP 277 Kč MMP 477 Kč MMP 777 Kč MMP 1177 Kč MMP 2177 Kč
BlackBerry Bold 9780 10 777 Kč 9 377 Kč 8 777 Kč 8 077 Kč 7 177 Kč 6 177 Kč
BlackBerry Curve 8520 4 977 Kč 4 277 Kč 3 777 Kč 2 977 Kč 2 077 Kč 1 077 Kč
Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone spouští vysokorychlostní 3G síť v Ostravě


 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica Czech Republic a Telefónica Germany uzavřely smlouvy o společném dohledu sítí

Společnosti Telefónica Czech Republic a Telefónica Germany podepsaly smlouvy společného projektu na zajištění Řízení pevných a mobilních sítí, s platností...

Zavřít