Hany Farghali novým mluvčím společnosti Telefónica Czech Republic

Novým tiskovým mluvčím a PR manažerem společnosti Telefónica Czech Republic se k 10. říjnu stává Hany Farghali. Do společnosti přichází z ekonomické redakce MF DNES.

Bude odpovědný za komunikaci a udržování vztahů s médii a za řízení tiskového oddělení. Na pozici mluvčího nahradí Martina Žabku, který přechází na místo poradce pro PR generálního ředitele společnosti Telefónica Czech Republic Luise Malvida.

„Chtěla bych Martinu Žabkovi poděkovat za dlouholetou práci, kterou jako mluvčí odvedl,“ uvedla Dana Dvořáková, ředitelka komunikace ve společnosti.

V oblasti ekonomické žurnalistiky se Hany pohyboval od roku 2001. Kromě MF DNES, kde strávil poslední čtyři roky, působil v redakcích České informační agentury, týdeníku Profit a Hospodářských novin.

Pracoval také jako PR manažer českého zastoupení technologické společnosti Oracle, a to v letech 2006 a 2007.

Hany Farghali vystudoval obor interaktivní media a mediální komunikace na Vysoké škole Josefa Škvoreckého.

Kontaktovat jej se svými dotazy můžete od pondělka na e-mailu hany.farghali@o2.com nebo na telefonech +420 606 02 02 02 a 800 1 MEDIA.

HF

Mohlo by Vás zajímat:  O2 naděluje dvojnásobek volných minut i s dotovaným telefonem

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Odešla legenda mobilního světa – Steve Jobs zemřel

Společnost Apple dnes vydala tuto zprávu: S hlubokým zármutkem ohlašujeme, že Steve Jobs dnes zemřel. Stevova brilantnost, vášeň a energie...

Zavřít