Nejlepším českým telco webem je www.o2.cz

Webové stránky www.o2.cz obsadily první místo v oborovém žebříčku Telekomunikace soutěže WebTop100. Web www.o2.cz získal také druhé místo v hlavním žebříčku celé soutěže.

„Přípravě webu www.o2.cz jsem věnovali v posledním roce veliké úsilí. Naším cílem byl čistý design, přehlednost webu a logické uspořádání informací. Prvního místa v soutěži si velmi ceníme, je pro nás silnou motivací do budoucna,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica Czech Republic.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Návštěvníci www.o2.cz nejčastěji na stránkách sledují nabídky datových a hlasových služeb a internetovou samoobsluhu. Velmi oblíbená jsou také Guru videa, která poskytující návody, jak například instalovat modem či k čemu se hodí internet v mobilu.

Soutěž WebTop100 porovnává webové prezentace firem působících v České republice. Porota složená z řady odborníků sestavuje každý rok žebříček nejlepších webů. Do hlavního žebříčku, ve kterém webové stránky společnosti Telefónica Czech Republic obsadily druhé místo, je automaticky zařazeno sto nejvýznamnější firem ze žebříčku CZECH TOP 100, který je sestavován podle ekonomických ukazatelů jednotlivých firem. Aktuální výsledky soutěže jsou k dispozici zde.

V loňském roce získala společnost Telefónica první místo ve speciálním žebříčku Marketingový nástroj s webem www.odmenazadobiti.cz. Nejlépe hodnoceným webem v žebříčku Služby byl loni její web www.o2-tv.cz.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Ústavní soud SR dal za pravdu O2 ve sporu s firmou Bell Trade