Novou PR agenturou Telefóniky Czech Republic je Bison & Rose

Telefónica Czech Republic bude od začátku prosince v oblasti řízení vztahů s veřejností nově spolupracovat s agenturou Bison & Rose. Agentura zvítězila ve výběrovém řízení.

Spolupráce společnosti Telefónica Czech Republic a Bison & Rose se bude vedle korporátního a produktového PR týkat také komunikace společenské odpovědnosti i sociálních médií.

„Agenturu Bison & Rose jsme vybrali především proto, že nejlépe pochopila naše potřeby, disponuje zkušeným týmem a v neposlední řadě jsme ocenili i její kreativní přístup,“ uvedla Dana Dvořáková, ředitelka komunikace Telefónica Czech Republic.

„Příležitost pracovat pro Telefónicu vnímáme jako velmi zajímavou už vzhledem k tomu, že pomáhá lidem usnadňovat komunikaci, což je vlastně i naším posláním,“ uvedl Roman Šmíd, výkonný ředitel Bison & Rose.

O společnosti Bison & Rose
Bison & Rose je jednou ze dvou největších komunikačních agentur na českém trhu. Poskytuje poradenství a servis v oblasti firemních komunikací. Bison & Rose se specializuje mj. na ekonomické a finanční PR a krizovou komunikaci. Agentura je součástí globální sítě Burson-Marsteller.

Mohlo by Vás zajímat:  Internet od O2 s rychlostí až 16 Mb/s jen za 400 Kč měsíčně

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
MobilKom rozhodl o restrukturalizaci

MobilKom, a. s., český operátor poskytující mobilní a pevné připojení a hlasové služby pod značkou U:fon, projde v příštích měsících restrukturalizací v rámci insolvenčního...

Zavřít