O2 TV nově v HD kvalitě

Od dnešního dne je O2 TV dostupná v HD kvalitě. Dostupnost HD technologie pro svou přípojku nebo adresu si můžete sami ověřit. Bez navýšení ceny získáte nové HD kanály, ve Videotéce jsou připraveny nové HD filmy. HD obsah se vám zobrazí po restartu set-top boxu. Budete potřebovat Full HD nebo HD ready televizi propojenou se set-top boxem HDMI kabelem.

O2 TV je digitální televize s mnoha moderními funkcemi. Televizní signál prochází přes pozemní vedení stejně jako naše další xDSL služby.

Do televize se obraz dostane prostřednictvím set-top-boxu, který je připojen k xDSL modemu. O2 TV je dostupná všude tam, kde je rychlost stahování dat alespoň 4 Mb/s. Pro sledování O2 TV ve vysokém rozlišení (HD) je třeba rychlost alespoň 7 Mb/s.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica podpořila rodiny zasažené povodněmi více než milionem korun a dobrovolnou prací svých zaměstnanců

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Grand Plus od T-Mobile v akci

T-Mobile připravil pro všechny zákazníky promo akci na tarif s neomezeným voláním zdarma jak do mobilních, tak pevných sítí –...

Zavřít