Zákazníci O2 zaplavili pražskou zoo

Od podzimu patří Telefónica Czech Republic do rodiny hlavních partnerů Zoo Praha. Zákazníci společnosti díky tomu mají při návštěvě pražské zoologické zahrady zajímavé výhody.

„Zákazníci, kteří jsou členy našeho věrnostního O2 Extra Klubu se mohou od listopadu zdarma se svým doprovodem účastnit v Zoo Praha speciálních prohlídek s průvodci. Vybrat si mohou mezi denní nebo netradiční noční prohlídkou,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic. „Pražská zoo je nejnavštěvovanější volnočasovou aktivitou v České republice a podle velkého zájmu našich zákazníků o rezervaci těchto prohlídek, jsme, věřím, zvolili správně. Prohlídky budou pokračovat i v příštím roce, takže ti, na které se letos už nedostane, si nemusí zoufat,“ dodává.

Průvodce s návštěvníky projde zajímavou trasou představující průřez celou zoo. Podívají se i do nejoblíbenějších expozic, jako je Africký dům nebo Indonéská džungle. „Prohlídky se budou v průběhu roku přizpůsobovat počasí a aktuálnímu dění v zahradě. Účastníci se tak mohou podívat například k některým nově narozeným mláďatům nebo nedávno získaným druhům zvířat,“ říká Vít Kahle, vedoucí oddělení marketingu a PR pražské zoo.

Denní prohlídky se konají třikrát týdně, noční prohlídka je organizována vždy v sobotu. Návštěva s průvodcem trvá přibližně hodinu a půl. Hosté denních prohlídek po ní mohou v návštěvě zoo pokračovat sami.

Termín prohlídky si zájemci z řad věrnostního O2 Extra Klubu musí předem rezervovat na www.o2extra.cz/klub.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 TV zařazuje nový TV kanál Telka

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
U:fon přichází na Vánoce s peckou

U:fon, český operátor poskytující mobilní a pevné připojení a hlasové služby, přichází s datově zaměřenou vánoční nabídkou. Dvě předplacené dárkové...

Zavřít