Zákazníci O2 zaplavili pražskou zoo

Od podzimu patří Telefónica Czech Republic do rodiny hlavních partnerů Zoo Praha. Zákazníci společnosti díky tomu mají při návštěvě pražské zoologické zahrady zajímavé výhody.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

„Zákazníci, kteří jsou členy našeho věrnostního O2 Extra Klubu se mohou od listopadu zdarma se svým doprovodem účastnit v Zoo Praha speciálních prohlídek s průvodci. Vybrat si mohou mezi denní nebo netradiční noční prohlídkou,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic. „Pražská zoo je nejnavštěvovanější volnočasovou aktivitou v České republice a podle velkého zájmu našich zákazníků o rezervaci těchto prohlídek, jsme, věřím, zvolili správně. Prohlídky budou pokračovat i v příštím roce, takže ti, na které se letos už nedostane, si nemusí zoufat,“ dodává.

Průvodce s návštěvníky projde zajímavou trasou představující průřez celou zoo. Podívají se i do nejoblíbenějších expozic, jako je Africký dům nebo Indonéská džungle. „Prohlídky se budou v průběhu roku přizpůsobovat počasí a aktuálnímu dění v zahradě. Účastníci se tak mohou podívat například k některým nově narozeným mláďatům nebo nedávno získaným druhům zvířat,“ říká Vít Kahle, vedoucí oddělení marketingu a PR pražské zoo.

Denní prohlídky se konají třikrát týdně, noční prohlídka je organizována vždy v sobotu. Návštěva s průvodcem trvá přibližně hodinu a půl. Hosté denních prohlídek po ní mohou v návštěvě zoo pokračovat sami.

Termín prohlídky si zájemci z řad věrnostního O2 Extra Klubu musí předem rezervovat na www.o2extra.cz/klub.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  O2 exkluzivně nabídne nový HTC Tattoo