T-Mobile hledá nové obchodní partnery

T-Mobile otevírá po letech své brány a v rámci rozšiřování sítě Partnerských prodejen nabízí spolupráci dalším obchodníkům, kteří by rádi svou prodejnu spojili se značkou
T-Mobile. V rámci celé republiky tak operátor pro zákazníky chystá na 30 nových Partnerských prodejen.

„Většina zákazníků stále dává přednost tradičním způsobům nákupu – návštěvu klasického obchodu tedy upřednostňuje před jinými formami. Naším cílem je maximálně dostupná síť prodejních míst, a tím i spokojený zákazník,“ říká Jan Roule, ředitel rezidentního prodeje v T-Mobile, a dodává: „Nové partnery uvítáme primárně tam, kde podobné kamenné obchody dosud chybí.“

Společnost neustále zdokonaluje svou síť prodejen. Ačkoli disponuje rozsáhlou distribuční sítí, interní průzkum zmapoval rezervy v určitých místech republiky. Partnerské prodejny, kterých je aktuálně 76, tak nabývají na významu a stávají se stěžejním prodejním kanálem. Operátor uvítá nejen další zástupce z krajských měst, ale i menších obcí.

Jaké výhody skýtá Partnerská prodejna T-Mobile?
Jedná se o model podnikání, kdy práva používat značku T-Mobile přechází na podnikatelský subjekt, se kterým operátor uzavře rámcovou smlouvu. Jednoznačnou výhodou je spojení se značkou T-Mobile. Pro nové podnikatele je tedy ohromnou příležitostí, jak začít bez dlouhého období pokusů a omylů, s jistotou stabilního zázemí zavedeného telekomunikačního operátora. Pro již aktivní obchodní partnery pak skýtá příležitost rozšířit si obzory o další oblast podnikání, seznámení s novým know-how, novými marketingovými postupy a i jiné zajímavé výhody.

Operátor dále zajistí designový návrh interiéru a poskytne rovněž vybavení prodejního místa nábytkem. Prostřednictvím partnera pak nabídne své služby i produkty výrazně podporované zajímavými marketingovými aktivitami. Obchodníci získají potřebné prodejní systémy včetně nezbytných reportů, rovněž také významnou podporu při rozběhu provozu ze strany regionálních manažerů společnosti T-Mobile, a v neposlední řadě i pravidelná vzdělávací školení z oblasti komunikace, prodejního procesu, práce s aplikacemi, služeb i produktů.

Mohlo by Vás zajímat:  SBÍRKA POMÁHEJME PŘÍBĚHŮM VYNESLA 1 077 000 KORUN

Zájemci se mohou registrovat na webu www.t-mobile.cz/partnerskeprodejny. V každém regionu následně proběhne výběrové řízení. Všichni registrovaní uchazeči z jednotlivých lokalit budou posléze osloveni e-mailem. Těm, kteří postoupí do dalšího kola, pak přijde e-mail s podrobnými informacemi o zahájení procesu výběru.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica posiluje 3G síť rychleji než plánovala

Společnost Telefónica v letošním roce výrazně rozšířila pokrytí signálem 3G. Oproti plánovaným předpokladům může nyní přijímat 3G signál téměř 71...

Zavřít