T-Mobile obnovuje dobíjení kreditu přes terminály Sazky

Společnosti T-Mobile Czech Republic a Sazka sázková kancelář se dohodly na obnovení dobíjení na všech terminálech Sazky.  

„Věříme, že zákazníci ocení obnovení možnosti dobíjení předplacených karet, které bude zprovozněno od zítřejšího dne, tedy od čtvrtka 5. ledna 2012,“ říká Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile Czech Republic, a.s.

„Obnovení dobíjení kreditu u tohoto významného operátora je velmi důležité nejen pro Sazku, ale i pro naše obchodní partnery. Je to také další signál zákazníkům, že se Sazka stabilizuje, a že postupně brzy obnoví veškeré služby, na které u ní byli zvyklí,“ doplňuje Kamil Ziegler, generální ředitel společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s. 

O společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s.
Převzala k 1. 11. 2011 podnikatelskou činnost společnosti SAZKA, a.s., která se na jaře 2011 dostala do insolvence a poté do konkurzu. Provozuje největší loterijní společnost v České republice, která zaujímá cca 90 % trhu. Kromě číselných a okamžitých loterií, sportovních a kurzových sázek a rychloobrátkových her se zaměřuje také na doplňkové terminálové služby zákazníkům, jako je například dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek nebo platby za služby a zboží. Vlastníky společnosti jsou skupiny KKCG a PPF.

Mohlo by Vás zajímat:  Frank Meywerk opouští T-Mobile CZ