T-Mobile obnovuje dobíjení kreditu přes terminály Sazky

Společnosti T-Mobile Czech Republic a Sazka sázková kancelář se dohodly na obnovení dobíjení na všech terminálech Sazky.  

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

„Věříme, že zákazníci ocení obnovení možnosti dobíjení předplacených karet, které bude zprovozněno od zítřejšího dne, tedy od čtvrtka 5. ledna 2012,“ říká Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile Czech Republic, a.s.

„Obnovení dobíjení kreditu u tohoto významného operátora je velmi důležité nejen pro Sazku, ale i pro naše obchodní partnery. Je to také další signál zákazníkům, že se Sazka stabilizuje, a že postupně brzy obnoví veškeré služby, na které u ní byli zvyklí,“ doplňuje Kamil Ziegler, generální ředitel společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s. 

O společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s.
Převzala k 1. 11. 2011 podnikatelskou činnost společnosti SAZKA, a.s., která se na jaře 2011 dostala do insolvence a poté do konkurzu. Provozuje největší loterijní společnost v České republice, která zaujímá cca 90 % trhu. Kromě číselných a okamžitých loterií, sportovních a kurzových sázek a rychloobrátkových her se zaměřuje také na doplňkové terminálové služby zákazníkům, jako je například dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek nebo platby za služby a zboží. Vlastníky společnosti jsou skupiny KKCG a PPF.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile vylepšuje populární službu Náklady pod kontrolou v rodinné nabídce