T-Mobile přináší další chytré telefony za lákavé ceny

Pro ty, kteří nenašli pod stromečkem chytrý telefon, přichází T-Mobile se zajímavou nabídkou: nejnovější modely Nokia N9, Nokia 500, HTC Explorer a také HTC Radar přináší
v lednu za mimořádně snížené ceny. Ušetřit lze tisíce korun. Nokii N9 v akci během února vystřídá Nokia Lumia 800. A aby si zákazníci nové modely telefonů mohli opravdu užít, prodlužuje operátor i vánoční nabídku dvojnásobného objemu dat (FUP) k vybraným datovým balíčkům Internetu v mobilu. 

Slevy na vybrané modely jsou určeny všem zákazníkům, kteří si k aktivaci či prodloužení hlasového tarifu nebo při přechodu z Twistu na hlasový tarif se smlouvu na 24 nebo 36 měsíců pořídí balíček Internet v mobilu na stejnou dobu.

Nejnovější elegantní telefony s operačním systémem mají řadu multimediálních funkcí, díky nimž si uživatelé mohou vyzkoušet nejen řadu praktických, ale i zábavných aplikací. Zákazníci se také mohou těšit u těchto vybraných modelů na různé barevné varianty, které naleznou exkluzivně v e-shopu T-Mobile.

Chytrý telefon Základní cena Zvýhodněná cena
HTC Explorer 3 999 Kč 1 Kč
HTC Radar 8 899 Kč 3 499 Kč
Nokia 500 4 299 Kč 1 Kč
Nokia N9 13 199 Kč 5 499 Kč

Poznámka: ceny jsou uvedeny vč. DPH. Zvýhodněná cena platí při prodloužení nebo uzavření Účastnické smlouvy na 2 nebo 3 roky společně se závazkem na Internet v mobilu Klasik a minimální měsíční útratě 500 Kč.

Kromě těchto vybraných novinek nabízí T-Mobile s hlasovou smlouvou a aktivací balíčku internetu v mobilu samozřejmě i další chytré telefony za velmi zajímavé ceny.

Operátor navíc prodlužuje akční nabídku dvojnásobného internetu v mobilu, a to až do konce března 2012. Zákazníci tak stále mají šanci získat dvojnásobnou porci dat na nejrychlejší 3G síti, mohou bez obav využívat internet, sdílet rodinné fotografie či videa nebo stahovat zajímavé aplikace pro soukromé či firemní využití. Například u Internetu v mobilu Klasik je objem dat 600 MB/měsíc po celou dobu závazku (2 roky), u prémiové varianty pak 2 GB místo 1 GB. Navýšení se týká i předplacených, rodinných a firemních verzí balíčků Internetu v mobilu.

Mohlo by Vás zajímat:  MALÉ A STŘEDNÍ FIRMY SE CLOUDU BOJÍ ZBYTEČNĚ

Zvýhodnění na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U balíčků na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. března 2012.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoční nadílka programů O2TV zdarma se prodlužuje

Navíc najdou zákazníci ve videotéce zdarma tři filmy • diváci mohou vybírat z nabídky více než 80 televizních programů •...

Zavřít