Vánoční nadílka programů O2TV zdarma se prodlužuje

Navíc najdou zákazníci ve videotéce zdarma tři filmy • diváci mohou vybírat z nabídky více než 80 televizních programů • televizní kanály a tři filmy zdarma nabízí O2 jako omluvu za výpadek služby

Pro zákazníky O2 se prodlužuje možnost využít rozšířeného počtu programů O2TV o 14 dní. Až do 15. ledna 2012 tak mohou všichni uživatelé služby sledovat nejen programy, které mají zaplacené, ale mohou vybírat z celé programové nabídky O2TV. V rámci videotéky navíc získají možnost shlédnout po dobu této prodloužené Vánoční nadílky zdarma filmy Králova řeč, Rodinka a Sammyho dobrodružství.

Rozhodli jsme se prodloužit vánoční nadílku programů zdarma a přidat tři filmy jako formu omluvy za krátký výpadek služby,“ uvedl Hany Farghali, tiskový mluvčí společnosti Telefónica Czech Republic. Výpadek části televizních kanálů postihl zákazníky služby O2TV během silvestrovského odpoledne.

Všichni uživatelé služby O2TV mohou vybírat z kompletní nabídky programů O2TV v rámci Vánoční nadílky už od 15. prosince 2011. Celkem jde o více než 80 televizních programů.

Filmy zdarma ve videotéce O2TV (možnost shlédnout zdarma platí do 15. ledna 2012):

Králova řeč

Drama, Historický

The King´s Speech, Spojené království, 2010, 118 min.

Režie: Tom Hooper

Hrají: Jennifer Ehle, Michael Gambon, Guy Pearce, Helena Bonham Carter, Geoffrey Rush, Colin Firth

Film Králova řeč je inspirován skutečným příběhem krále Jiřího VI. Po smrti svého otce, anglického krále Jiřího V. a skandální abdikaci krále Eduarda VIII., je Bertie, který celý život trpí vadou řeči, nečekaně korunován králem. Británie stojí na prahu 2. světové války a zoufale potřebuje silného vůdce, kterého ale jen těžko vidí v koktavém králi. Králova milující manželka Alžběta proto domluví setkání s úspěšným, ale poněkud svérázným a excentrickým terapeutem řeči Lionelem Loguem.

Mohlo by Vás zajímat:  Nové datové tarify od O2: E-mail a Navigace a e-mail

Rodinka

Komedie, Rodinný

Rodinka, Česká republika, 2010, 90 min.

Režie: Dušan Klein

Hrají: Lenka Vlasáková, Lucie Vondráčková, Petr Forman, Jaromír Hanzlík, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková

Volné pokračování legendárního seriálu Taková normální rodinka s původními herci Janou Štěpánkovou, Danielou Kolářovou a Jaromírem Hanzlíkem, kteří si opět zahráli postavy Pavly, Káči a Zdenka. Nechybí ani želvičky Poldinky a samozřejmě dvojčata – Raubíři. Těm je dnes už čtyřicet a mají vlastní rodiny i děti. Soužití tří generací pod jednou střechou tak přináší řadu kuriózních kolizí, které rodinka řeší opět s vtipem, svérázným humorem a sympatickým nadhledem.

Sammyho dobrodružství

Dobrodružný, Animovaný, Rodinný

Sammy’s avonturen: De geheime doorgan, Belgie, 2010, 88 min.

Režie: Ben Stassen

Sammy je mořská želva. Jeho život byl od samého začátku plný dobrodružství, nebezpečí a divokých kousků. Teď musí zdolat tisíce kilometrů, aby se jako dospělý vrátil na pláž, odkud kdysi vyrazil. Vydejte se s ním i jeho přáteli na nezapomenutelnou výpravu!

Rozšířená programová nabídka byla automaticky aktivována všem zákazníkům. Akce se nevztahuje na programy pro dospělé a přístup ke službě HBO on Demand.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoce a přelom roku v síti O2

Síť O2 prozradila, že pod stromečkem převažovaly chytré mobilní telefony • o Vánocích spojila síť O2 o 1,3 mil. hovorů...

Zavřít