Více než 100 000 zákazníků spoléhá na pevný internet od T-Mobile

Pevný internet od T-Mobile již využívá více než 100 000 zákazníků. Tato hranice byla překonána v prvním lednovém týdnu. Za rok 2011 tak operátor získal 30 000 nových uživatelů DSL služeb. „Nejúrodnějším“ obdobím bylo 1. čtvrtletí loňského roku, ve kterém T-Mobile zřídil téměř 13 000 nových přípojek. 

„Ačkoliv podmínky na trhu s pevným vysokorychlostním internetem nejsou v Česku zcela standardní, těší nás, že stále více zákazníků sáhne po DSL internetu právě od T-Mobile,“ říká František Mala, marketingový ředitel společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Drtivá většina uživatelů volí cenově výhodnou kombinaci 2v1 s hlasovým tarifem nebo také s mobilním internetem v balíčku 3v1.“

Statistiky ukazují, že T-Mobile jako integrovaného operátora vnímají nejen domácnosti ale i podnikatelé. Plnou třetinu všech uživatelů reprezentují firemní zákazníci, ať už se jedná o živnostníky, malé a střední podniky či největší společnosti. Ačkoliv je zatím dominantní technologií ADSL, stále více zákazníku volí, pokud to technické podmínky umožní, VDSL připojení. To přináší za stejnou cenu rychlejší připojení a T-Mobile je nabízí od září loňského roku.

Až do konce března stále platí nabídka za pevný ADSL/VDSL internet bez pevné linky za 399 korun s DPH v balíčku 2v1. Stačí si jen ke svému mobilnímu hlasovému tarifu vzít Internet Standard na dva roky a cena 399 Kč bude platná po celou dobu trvání smlouvy. Internet Standard umožňuje surfování rychlostí až 16 Mbit/s.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile přináší unikátní on-line půjčovnu počítačových her

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabízí zabezpečení smartphonů

Tak jako počítače, i chytré telefony a data, která v nich zákazníci mají, se dají zabezpečit před ztrátou, krádeží, či...

Zavřít