Ramiro Lafarga Brollo se stal novým členem představenstva společnosti Telefónica Czech Republic

Dozorčí rada společnosti jmenovala na svém zasedání 17. února novým členem představenstva Ramira Lafarga Brollu, který nahradil Johna McGuigana. Ramiro Lafarga Brollo zároveň zůstává ve své současné funkci generálního ředitele dceřiné společnosti Telefónica Slovakia, s.r.o.

Své zkušenosti z oblasti telekomunikací Ramiro již uplatnil v několika pobočkách společnosti Telefónica po celém světě. V roce 2008 byl jmenován do funkce obchodního viceprezidenta Massive segmentuTelefónica de Sao Paulo v Brazílii. Před svým jmenováním do funkce generálního ředitele ve společnosti Telefónica Slovakia zastával pozici obchodního ředitele v Telefónica Chile, kde byl odpovědný za marketing a prodej v rezidenčních a firemních segmentech pevné i mobilní telefonie.

Ramiro Lafarga Brollo pochází z Argentiny, kde také absolvoval studium na Katolické univerzitě. Titul MBA získal na univerzitě Escuela Superior de Economía y Administración de Empresas (ESEADE) v Buenos Aires. Kromě toho úspěšně dokončil postgraduální studium v oboru telekomunikací na univerzitě San Andres. Své profesní kariéře v oblasti strategického marketingu a stanovování cen se nejdříve věnoval u argentinského mobilního operátora Telecom Personal. Ramiro působil také ve společnosti Smartcom PCS a později Movistar Chile, kde byl povýšen do funkce generálního obchodního ředitele.

Mohlo by Vás zajímat:  Obnovení provozu čtvrtého digitálního multiplexu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone spouští nové webové stránky

Vodafone zítra představí nové internetové stránky. Jejich hlavními pilíři jsou jednodušší struktura, přehlednější design i lepší použitelnost. Stránky budou zároveň...

Zavřít