Ramiro Lafarga Brollo se stal novým členem představenstva společnosti Telefónica Czech Republic

Dozorčí rada společnosti jmenovala na svém zasedání 17. února novým členem představenstva Ramira Lafarga Brollu, který nahradil Johna McGuigana. Ramiro Lafarga Brollo zároveň zůstává ve své současné funkci generálního ředitele dceřiné společnosti Telefónica Slovakia, s.r.o.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Své zkušenosti z oblasti telekomunikací Ramiro již uplatnil v několika pobočkách společnosti Telefónica po celém světě. V roce 2008 byl jmenován do funkce obchodního viceprezidenta Massive segmentuTelefónica de Sao Paulo v Brazílii. Před svým jmenováním do funkce generálního ředitele ve společnosti Telefónica Slovakia zastával pozici obchodního ředitele v Telefónica Chile, kde byl odpovědný za marketing a prodej v rezidenčních a firemních segmentech pevné i mobilní telefonie.

Ramiro Lafarga Brollo pochází z Argentiny, kde také absolvoval studium na Katolické univerzitě. Titul MBA získal na univerzitě Escuela Superior de Economía y Administración de Empresas (ESEADE) v Buenos Aires. Kromě toho úspěšně dokončil postgraduální studium v oboru telekomunikací na univerzitě San Andres. Své profesní kariéře v oblasti strategického marketingu a stanovování cen se nejdříve věnoval u argentinského mobilního operátora Telecom Personal. Ramiro působil také ve společnosti Smartcom PCS a později Movistar Chile, kde byl povýšen do funkce generálního obchodního ředitele.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  3G síť od O2 se rozrostla do Mělníka, Sokolova, Vsetína a Domažlic