T-Mobile získal Cisco certifikaci Premier

Důležitý úspěch si T-Mobile připsal na poli ICT služeb pro firemní zákazníky. Operátor totiž získal certifikaci úrovně Premier od společnosti Cisco. Každý držitel musí splnit Cisco standardy týkající se síťové odbornosti, služeb, podpory a zákaznické spokojenosti.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

T-Mobile jako Cisco Premier Certified Partner nabízí garantovanou profesionální úroveň služeb v oblasti ICT, tedy především řešení pro firemní zákazníky – Profinet. Kvalita poskytovaných služeb je zajištěna mezinárodně uznávanými zkouškami jednotlivých ICT konzultantů. Zákazníkům přináší jak vysokou odbornost konzultací týkajících se jejich potřeb z oblasti informačních a komunikačních technologií, tak nejvhodnější způsoby řešení jejich požadavků..

Pro získání certifikace bylo mj. nutné splnit specializace Cisco Express Foundation, jež zahrnuje testy technické kompetence v integraci základních prvků – směrovačů, přepínačů, bezdrátových sítí LAN a bezpečnostních technologií. Kromě toho T-Mobile rovněž integroval do své nabídky také základní úroveň Cisco Lifestyle Services zajišťující měřitelně vysokou úroveň zákaznické spokojenosti založenou na nezávisle auditovaných dotaznících zákaznické spokojenosti. Součástí certifikace je také účast v Cisco Resale Channel Programme, který poskytuje nezbytné vzdělávací kurzy např. pro zlepšení obchodních, technických či Cisco Lifestyle Services schopností a dovedností. Certifikát je k dispozici zde.

Dalším krokem bude dosažení Cisco Silver Certified, přičemž tento proces byl již zahájen.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile pomůže s marketingovou kampaní