Nadace Vodafone dala novou tvář svým webovým stránkám

Nadace Vodafone spustila nové internetové stránky, kterým se dostalo vedle odlišné grafiky významného zjednodušení. Stránky také nabízejí více multimediálního obsahu než dosavadní verze. Na webu uživatelé najdou originální a přehledný rozcestník, kalendář akcí či aktuální informace o projektech včetně fotek a videí. Stránky vznikaly ve spolupráci s agenturou Conel Digital.

„Prostřednictvím nového webu chceme poskytnout lepší přehled o nabízených grantech,“ vysvětluje další důvody inovace internetových stránek Ondřej Zapletal, ředitel Nadace Vodafone, a dodává: „Cílem nového webu také je více se přiblížit veřejnosti a oslovit i ty, kteří se o nadačních projektech zatím nedozvěděli.“

Pro zájemce je připraveno i políčko pro vyplnění emailové adresy, na kterou jim potom budou pravidelně a chodit aktuální informace o grantových programech, novinkách a nejzajímavějších aktivitách Nadace Vodafone.

Každý návštěvník stránek okamžitě zaregistruje přehled hlavních programů nadace, jako je Rok jinak, Technologie pro společnost nebo grantový program pro mladé Vpohybu.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone otevírá registraci pro zájemce o koupi iPhone 4

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabízí půl roku zvýhodněného volání do ciziny

Vodafone zvýhodňuje volání z České republiky do zahraničí. Půl roku nebude účtovat měsíční poplatek. V rámci speciální edice služby My...

Zavřít