Nový iPad v České republice spoléhá na chytrou síť O2

Chytrá síť od O2je jednou ze dvou českých mobilních sítí, které mají certifikaci Applepro použití s novým iPadem. Zájemci si mohou vybrat ze široké nabídky tarifů O2 Mobilního internetu, které jim umožní být se svým novým iPadem online kdykoliv a kdekoliv.

Prodej nového iPadu začal v České republice v pátek 23. března 2012. Spolu s novým iPadem si zákazníci mohou koupit O2 Mobilní internet kartu ve formátu micro SIM se třemi měsíci internetu zdarma. Po třech měsících si uživatel sám vybere, jaká služba mu nejvíce vyhovuje.

Přehled cen a parametrů O2 Mobilního internetu

Tarif Internet na denStart Standard Pro

Omezení přenesených dat FUP 30 MB 500 MB 2 GB 10 GB

Cena za měsíc 30 Kč 300 Kč 500 Kč 750 Kč

Cena k Internetu na doma – 200 Kč 300 Kč 550 Kč

Více o našich tarifech najdete zde.

Nový iPad je už třetí generací tohoto mobilního zařízení. Nabízí fantastický nový displej Retina, nový čip Apple A5X se čtyřjádrovou gra?kou a 5megapixelový fotoaparát iSight s vyspělou optikou pro pořizování perfektních fotek a natáčení HD videa v rozlišení 1080p. iPad s Wi-Fi + 3G se připojuje k rychlým sítím po celém světě. Přitom stále poskytuje desetihodinovou výdrž na baterii a udržuje si úžasně tenké a lehké provedení.

Mohlo by Vás zajímat:  Nový projekt O2 Golf Adventures otevře svět golfu široké veřejnosti

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Ministerstvo spravedlnosti ČR telefonuje s Vodafonem

Vodafone získal nového významného zákazníka z oblasti státní správy. Je jím resort Ministerstva spravedlnosti se všemi svými složkami, jako je...

Zavřít